تصاویر؛ انبار سلاح و مهمات پناهنده سوری در لبنان!

تصاویر؛ انبار سلاح و مهمات پناهنده سوری در لبنان!
چهارشنبه 16 بهمن 1392 - 21:32

العالم - نیروهای امنیتی و اطلاعات ارتش لبنان در بازرسی از یک منزل اجاره شده توسط یکی از آوارگان سوری در منطقه عکار لبنان، مقادیر زیادی موشک گراد، گلوله های آر پی جی، مسلسل، قناصه، بمب و مواد منفجره کشف کردند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، این آواره  سوری که "وائل عبدالکریم" نام دارد در روز عملیات الزاره در سوریه، همراه با فردی به نام "ابراهیم عارف مقصود" نزدیک انبار مهمات دیده شده بود.

پایگاه اینترنتی العهد نوشت: مهمات و تسلیحات مزبور متعلق به عارف مقصود است که آن را از یک سوری به نام "اسامه العماری" دریافت کرده بود.

العماری که در المنیه سکونت دارد چند خمپاره انداز را تحویل تروریست ها در سوریه داد که در جریان درگیری الزاره، ارتش سوریه را از منطقه عیدمون و خربه الرمان هدف قرار دادند.

پس از آغاز بحران سوریه در 35 ماه پیش، تاکنون نزدیک به یک میلیون سوری آواره وارد لبنان شده اند که بعضا به علت مشکلات اقتصادی اقدام به اعمال خلاف از جمله تدارکات سلاح از لبنان برای تروریست ها در سوریه می کنند.

تصاویر بیشتر

تصاویر؛ انبار سلاح و مهمات پناهنده سوری در لبنان!تصاویر؛ انبار سلاح و مهمات پناهنده سوری در لبنان!تصاویر؛ انبار سلاح و مهمات پناهنده سوری در لبنان!تصاویر؛ انبار سلاح و مهمات پناهنده سوری در لبنان!تصاویر؛ انبار سلاح و مهمات پناهنده سوری در لبنان!
دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها