هلاکت یکی از سران گروهک النصره در شهر کسب

هلاکت یکی از سران گروهک النصره در شهر کسب
چهارشنبه 6 فروردين 1393 - 11:09

العالم - نیروهای ارتش سوریه با ممانعت از پیشروی تروریست ها در شهر مرزی "کسب"، شمار زیادی از آنها از جمله "ابوعلی یبرودی" یکی از سرکردگان گروهک تروریستی النصره را به هلاکت رساندند.

به گزارش خبرنگار العالم از دمشق، ارتش سوریه برای اخراج تروریست ها از شهر کسب در مرز ترکیه، تجهیزات نظامی خود را در آنجا مستقر و پس از به شکست کشانیدن اقدامات متعدد تروریست ها برای ورود به منطقه، درگیریهای شدیدی میان این گروه ها و ارتش سوریه در اطراف شهر کسب و اطراف منطقه "تله الخمسه و اربعین" صورت گرفت.

بر اساس این گزارش، اهالی منطقه لواء اسکندرون در مرز سوریه نیز، تظاهراتی در اعتراض به حمایت ترکیه از تروریست ها برگزار کردند و مانع رسیدن کمک های ترکیه به دست گروه های تروریستی شدند.

شهر کسب که در حومه لاذقیه و در نزدیکی مرز ترکیه قرار دارد، طی روزهای اخیر صحنه حملات گسترده تروریست ها با پشتیبانی ارتش و توپخانه ترکیه است، اما نیروهای ارتش سوریه بیشتر مناطق شهر مرزی کسب را از وجود تروریستها پاکسازی کرده  و اکنون بیشتر عملیات به مناطق اطراف آن متمرکز شده است. 

خبرنگار العالم همچنین از وقوع درگیری های شدید میان نیروهای ارتش سوریه و عناصر تروریست در شهر مورک در ریف شمالی استان حماه خبر داد و افزود: نیروهای ارتش سوریه به اطراف ساختمان شهرداری این شهر رسیدند.

در حمص نیز نیروهای ارتش سوریه مراکز تجمع تروریست ها در تلبیسه و الدارالکبیره را هدف قرار دادند، همچنین از نفوذ یک گروه تروریستی از طریق العامریه به سمت روستای تل عمری ممانعت کردند.

در درعا و ریف آن نیز نیروهای ارتش سوریه به مراکز تجمع تروریست ها در روستای الغاریه شرقی حمله کردند و دهها تروریست را در اطراف مسجد جامع الحمزه و العباس و ساختمان پست و ارتباطات این شهر به هلاکت رساندند.

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها