هزینه 5 هزار پوندی حفاظت از خانواده جلاد داعش

هزینه 5 هزار پوندی حفاظت از خانواده جلاد داعش
پنج‌شنبه 14 اسفند 1393 - 20:05

العالم - هزینه محافظان ویژه خانواده "محمد اموازی" جلاد گروه تروریستی داعش روزانه بیش از 5 هزار پوند انگلیس (7500 دلار آمریکا) است.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، "جان سمپسون" روز پنجشنبه در مطلبی در روزنامه "تایمز" نوشت: مقام های انگلستان پس از آنکه روزنامه ها افشا کردند که اموازی همان جلاد داعش است، مجبور شدند از دو هفته قبل خانواده وی یعنی مادر، برادر و سه خواهرش را از منزلشان در شمال لندن به مکانی امن منتقل کنند.  
وی افزود: یگان مبارزه با تروریسم انگلستان حفاظت از این خانواده را به عهده گرفته است. اعضای این خانواده از سال 1993 به حساب لندن به عنوان پناهنده در این کشور ساکنند و هر ساله 40 هزار پوند  به عنوان کمک دولتی دریافت می کنند.
سمپسون ادامه می دهد: مقام های لندن معتقد نیستند که اعضای خانواده اموازی در اقدام های تروریستی دخالت داشته اند اما درباره تماس با اموازی از زمان رفتن به سوریه، خانواده وی را مورد بازجویی قرار داده و می کوشند تا دوستانش در انگلستان را شناسایی کنند. 
وی می افزاید: بسیاری از مردم انگلستان خشمگین خواهند شد وقتی بشنوند که هزینه تامین امنیت خانواده اموازی تا این حد زیاد است. 

دسته بندی ها :
کلید واژه ها :

پربیننده ترین خبرها