ارتش سوریه صدها تروریست را در درعا زمین گیرکرد

ارتش سوریه صدها تروریست را در درعا زمین گیرکرد
سه شنبه 20 مرداد 1394 - 20:22

ارتش سوریه حمله گروه های تروریست به شهر "درعا" را خنثی و در این دریگری صدها نفر از آنان را کشت و یا زخمی کرد.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری شبکه العالم، خبرگزاری رسمی سوریه "سانا" به نقل از یک منبع ارتش گزارش داد: در این حمله 5 سرکرده تروریست کشته و 5 خودروی حامل تیربار سنگین آنان منهدم شد. 
این منبع ارتش سوریه افزود: همچنین حمله ارتش به کشته شدن "بشار الزعبی" سرکرده "جیش الیرموک" و "احمد النعیمه" سرکرده "لواء المعتصم بالله" و بیش از 50 تروریست در شهر "النعیمه" در "ریف درعا" منجر شد.
در حمله ارتش به مقر "جبهه النصره" در جنوب شرق شرکت برق در "درعا درمحطه" تروریست های موجود در آن کشته و یا زخمی و سلاح ها و مهمات آنان نیز منهدم شد.
ارتش سوریه همچنین با اجرای عملیاتی علیه یک گروه تروریستی در شمال غرب "عتمان" در 5 کیلومتری شمال درعا، اعضای آن را کشته و یا زخمی کرد.
ضربات ارتش به تجمع جبهه النصره در "الیادوده" در شمال غرب ریف درعا به کشته شدن شماری از تروریستها و انهدام سلاح و مهماتشان منجر شد.
ارتش سوریه همچنین در عملیاتی تجمع تروریست ها در جنوب "الغاریه غربی" و "الغاریه شرقی" در شمال شرقی حومه درعا را هدف قرار داد که شماری از تروریست ها عمدتا از "جنبش احرار الشام الاسلامیه" کشته شدند، و تجهیزات و سلاحشان نابود شد.  
بنابر این گزارش، ارتش سوریه، نیروهای دفاع مردمی و مقاومت لبنان، 11 ساختمان در شمال و شرق "زبدانی" در "ریف دمشق" را به تصرف خود در آوردند. در این عملیات شماری از تروریست های جبهه النصره و جنبش احرار الشام الاسلامیه کشته و سلاح و مهماتشان منهدم شد.

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها