داعش: اعضای اخوان خودشان را منفجر کنند!

داعش: اعضای اخوان خودشان را منفجر کنند!
يکشنبه 25 مرداد 1394 - 10:44

داعش برای دومین بار اخوان المسلمین مصر را به بیعت با این گروه تروریستی دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، "ابو اسامه القاهری" از سرکردگان داعش در بیانیه‌ای به مناسبت سالگرد حمله نیروهای ارتش مصر به هواداران "محمد مرسی" رئیس جمهور برکنار شده مصر در سال 2013 که در میادین "رابعه العدویه" و "النهضه" تحصن کرده بودند؛ اعلام کرد که اخوان "فرصتی طلایی" برای پیوستن به مبارزان از طریق بمبگذاری خود و منفجر کردن نهادهای امنیتی دارند، و در غیر این صورت باید به وضعیت فعلی رضایت داده و به صورت کامل از صحنه خارج شوند.
وی به هواداران مرسی توصیه کرد که از تظاهرات روزانه دست بکشند، زیرا فایده ای جز کشته شدن آنان ندارد؛ بلکه آنان باید سلاح به دست بگیرند و از "تبعیت غرب" رهایی یابند.
تلاش داعش برای جذب اخوان المسلمین و گرفتن بیعت از این گروه درحالی است که سال قبل گروهک تروریستی موسوم به "انصار بیت المقدس" در منطقه سینا در شمال مصر پس از اعلام بیعت با "ابوبکر بغدادی" خلیفه داعش، خود را "ولایت سینا" نامید.
داعش در ژوئیه گذشته نیز اخوان المسلمین را به بیعت فراخوانده بود.
"ابو محمد الجیزاوی" از سران داعش در آن زمان هم از اخوان خواسته بود پس از اعلام انحلال گروه خود با داعش بیعت و "ولایت قاهره" را تأسیس کنند.
به گفته کارشناسان، گروه تروریستی داعش ساخته و پرداخته سرویسهای اطلاعاتی و جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی به هدف تخریب چهره اسلام و ارائه چهره ای خشونت آمیز و سیاه از مسلمانان به دنیا است.

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها