نگرانی صهیونیستها از فعال شدن جبهه جولان

نگرانی صهیونیستها از فعال شدن جبهه جولان
چهارشنبه 8 مهر 1394 - 16:58

رژیم صهیونیستی از فعال شدن جبهه جولان و پیروزی ارتش سوریه بر گروه‌های تروریستی در این منطقه، احساس نگرانی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری العالم، گزارشگر شبکه یک تلویزیون رژیم صهیونیستی در این باره گفت: مرزهای اسرائیل با سوریه طی سال عبری گذشته، شاهد تحولات بسیاری بود. نبرد میان ارتش سوریه و گروههای مسلح پایان ناپذیر است و حضور سوریه در این کشور برای حمایت از دولت دمشق در حال گسترش است.

گزارشگر صهیونیست سپس با اشاره به حضور روسیه در سوریه افزود: تصاویری که از ماهواره ها گرفته شده، جنگنده های روسیه را در قرارگاه های هوایی لاذقیه نشان می دهد. این مسأله نتانیاهو را به شدت نگران  کرده و محور گفتگوهای نتانیاهو با بوتین در زمان حضورش در موسکو، همین موضوع بود. پوتین به صحبتهای نتانیاهو گوش فرا داد، اما در کنار ایران و حزب الله به تلاش برای نجات نظام اسد ادامه می دهد.

وی افزود: اسرائیل در حال حاضر از دور دست  نبرد سنگین میان ارتش سوریه و گروههای مسلح را رصد می کند.اما بعید نیست برخی سازمانهای تروریستی اسرئیل را به اجبار وارد میدان این نبرد کنند.

نهادهای امنیتی اسرائیل پیش بینی می کنند درگیریها در روستای حضر طی ماههای آینده تشدید می شود.در این صورت عملکرد اسرائیل در قبال درزیهایی که به دنبال پناهندگی به اسرائیل هستند چه خواهد بود.پیش بینی می شود اسرائیل مرزهای خود را به روی آنها باز می کند.

پربیننده ترین خبرها