سخنگوی نیروهای مسلح یمن مطرح کرد؛

فریبکاری آل سعود با ادعای پایان تجاوز

فریبکاری آل سعود با ادعای پایان تجاوز
يکشنبه 10 آبان 1394 - 22:30

سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن، ادعای متجاوزان سعودی مبنی بر پایان تجاوزگری به یمن را فریب و گمراه کننده توصیف کرد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم سرتیپ شرف الدین لقمان روز یکشنبه در گفتگو با خبرگزاری یمن (سبا) خاطرنشان کرد، هدف از این اظهارات فریب و مقدمه چینی برای آغاز جنگ نیابی دیگری است که توسط مزدوران داخلی عربستان و عناصر تروریستی وارد شده از سوریه، سنگال، سودان و دیگر کشورها در حال اجراست.

عادل الجبیر، وزیر خارجه عربستان سعودی روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی با فیلیپ هاموند همتای انگلیسی خود اعلام کرده بود که عملیات نظامی موسوم به "طوفان قاطعیت" علیه یمن به زودی متوقف می شود. 
سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن در ادامه تأکید کرد: عربستان اگر فکر می کند که می تواند با حمایت از تروریستها و فرستادن سلاح و تجهیزات برای آنها، اراده و عزم ملت یمن را در هم بشکند و با توسل به سیاستهای هرج و مرج طلبانه رژیم صهیونیستی و امریکا، سرنوشت این ملت را به دست بگیرد، دچار توهم شده است.
سرتیپ لقمان افزود: این اظهارات فریبنده و ظاهراً صلح جویانه، نمی تواند ملت یمن، ارتش و نیروهای مردمی را فریب دهد و ما با استفاده از تجربه های متعددی که دلالت بر دروغگویی و فریبکاری سعودی ها دارد، خود را برای تمام احتمالات آماده کرده ایم.

تجربه های ما از دروغگویی و حماقت سران تجاوزگر سعودی، برای ایجاد مشکلات و هرج و مرج و لطمه زدن به منافع کشورهای همسایه و کشورهای عربی و اسلامی منطقه در جهت خدمت به دشمن صهیونیستی حکایت دارد.

پربیننده ترین خبرها