شمخانی: سوریه خط مقدم مبارزه با تروریسم است

شمخانی: سوریه خط مقدم مبارزه با تروریسم است
دوشنبه 9 فروردين 1395 - 12:55

نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی، پیروزی ارتش و نیروهای مردمی سوریه در نبرد با گروه های تروریستی و بازپس گیری شهر تاریخی تدمر را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد: دریابان علی شمخانی در پیام تبریک خود به بشار اسد رییس جمهوری سوریه خاطر نشان کرد: عزم و اراده واقعی ملت، دولت و ارتش سوریه برای پاکسازی سرزمین های اشغال شده توسط گروه های تروریستی و تکفیری مورد تحسین و افتخار است و این فداکاری ها و رشادت ها در تاریخ منطقه ثبت خواهد شد.

وی تصریح کرد: در این مسیر دولت و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به پیشتیبانی کامل خود از سوریه و محور مقاومت ادامه خواهند داد.

شمخانی با اشاره به فراگیر و جهانی بودن تهدیدات داعش، سوریه را خط مقدم مبارزه با تروریسم دانست و تاکید کرد: سازمان های بین المللی و کشورهای مدعی می بایست به جای تطهیر وجهۀ برخی گروه های تروریستی و شرکت دادن آنها در گفت و گوهای صلح، تلاش خود را بر حمایت از دولت سوریه و مبارزه واقعی با تروریسم متمرکز کنند.

وی خاطرنشان کرد: امید است با بیرون راندن تروریسم و بازگرداندن آرامش و ثبات به سوریه، شاهد رشد و بالندگی این کشور در عرصه جهانی و ارائه الگویی موفق از ایستادگی در برابر توطئه ها و جنگ های نیابتی باشیم.

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها