تحریف سخنان رهبر انقلاب در رسانه‌های عربی+ عکس

تحریف سخنان رهبر انقلاب در رسانه‌های عربی+ عکس
چهارشنبه 11 فروردين 1395 - 18:01

رسانه‌های وابسته به ارتجاع عرب که در خبرسازی و تحریف حقایق سابقۀ طولانی دارند، این بار سخنان رهبر انقلاب درباره قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران را وارونه منعکس کردند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، روزنامه سعودی الحیاة و سایت شبکه الجزیره و برخی دیگر از رسانه های جهان عرب روز چهارشنبه 11 فروردین، سخنان رهبر انقلاب درباره قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران و ضرورت همراهی گفتگو با تقویت قدرت دفاعی را مورد تحریف و دستبرد قرار دادند.

روزنامه الحیاة در تحریفی آشکار، سخنان رهبر انقلاب در روز ولادت حضرت فاطمه (س) را با این تیتر در صفحه اصلی خود نقل کرد: "آینده را موشک رقم می زند، نه گفتگو"(!)

روزنامه سعودی الحیاة که در انتشار مطالب ضد ایرانی و خبرسازی و شایعه پراکنی علیه ایران سابقه طولانی دارد، در متن خبر هم به طور معنادار، همین جمله تحریف شده از بیانات رهبر انقلاب را تکرار کرد و در ادامه، به آزمایش های موشکی اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و "تعارض احتمالی آن با قطعنامه های سازمان ملل" و "مخالفت مقامات آمریکایی" با این آزمایش ها اشاره کرد.

سایت شبکه خبری الجزیره هم این تیتر را برای خبر مربوط به بیانات رهبر انقلاب انتخاب کرد: "آینده ایران به موشک وابسته است، نه  مذاکره" (!)

پربیننده ترین خبرها