چه کسی به شاهزاده سعودی سم خوراند؟

چه کسی به شاهزاده سعودی سم خوراند؟
پنج‌شنبه 26 فروردين 1395 - 20:51

عبدالعزیز بن فهد یکی از شاهزادگان سعودی، کوچکترین فرزند شاه اسبق عربستان فهد بن عبدالعزیز دچار مسمومیت شدیدی شد که نزدیک بود به قیمت جانش تمام شود.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، این شاهزاده سعودی چند روز پیش در توییتر از مسمومیت خود خبر داده بود، مساله ای که موجب شد تا کاربران سعودی درباره حقیقت مسمومیت وی و پشت پردۀ این ماجرا گمانه هایی مطرح کنند.

وی در یکی از پست های خود در توییتر نوشت: نتایج آزمایشات از مسمومیت من با ماده سمی و قوی خبر می دهد و شک ندارم  که این، کار یک مسلمان نیست.

وی به مخاطبان اطمینان خاطر داد که هم اکنون وضعیت جسمی اش خوب است و آزمایشات لازم را انجام داده؛ با این توضیح که آن ماده سمی، عوارض خطرناک و ناگهانی برای وی داشته است.

وی افزود: این مسمومیت با سرگیجه های ناگهانی، افزایش شدید دمای بدن و رسیدن دمای بدن  به 41 درجه و عوارض  عجیب دیگری همراه بوده است.

این شاهزاده سعودی در توییتر تاکید کرد که مطالب خود را در حالی که بر روی تخت افتاده می نویسد و کسی کنارش نیست تا از وصیت نامه و کفنی که از سالها پیش تهیه کرده اطلاع داشته باشد، زیرا هم اکنون در ریاض است و دیگر زمان کافی در اختیار ندارد.

گفتنی است شاهزاده عبدالعزیز بن فهد  که نزد پدر خود شاه فهد و دولت وی دارای نفوذ زیادی بود، پس از فوت پدر و کنار گذاشته شدن از منصب خود به عنوان وزیر مشاور دولت و عضو شورای وزیران، بیشتر وقت خود را خارج از عربستان به سر می برد.

پربیننده ترین خبرها