اعدام از بالای ساختمانی در موصل مقابل چشم کودکان! +عکس

اعدام از بالای ساختمانی در موصل مقابل چشم کودکان! +عکس
يکشنبه 31 مرداد 1395 - 13:54

یک منبع آگاه در استان نینوا در شمال عراق از اقدام گروه تروریستی داعش در اعدام 4 نفر از جمله دو عضو این گروه در مرکز شهر موصل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم به نقل از سومریه نیوز، این منبع آگاه تصریح کرد: داعش چهار نفر از جمله دو نفر از عناصر خود را در مرکز شهر موصل به اتهام لواط از پشت بام ساختمان شرکت بیمه منطقه "باب الطوب" به پایین پرتاب کرد و سپس اجساد آنها را در چاه الخفسه در غرب این شهر انداخت.

در تصاویر این اعدام مشخص است که این جنایت، مقابل چشم کودکان انجام شد.

به گفته این منبع، داعش از ساختمان تخریب شده بیمه، برای اجرای عملیات اعدام خود استفاده می کند.

گروه تروریستی داعش، هر ازگاهی برای ارعاب شهروندان در مناطق تحت کنترل خود، افرادی را به بهانه های مختلف و به وحشیانه ترین روشها اعدام می کند.

داعش ساخته و پرداخته سرویسهای اطلاعاتی و جاسوسی آمریکایی و اسرائیلی است و تفکرات آن برخاسته از وهابیت است؛ "ابوبکر بغدادی" سرکرده اصلی گروه تروریستی داعش در دوران حضور اشغالگران آمریکایی در عراق، در زندان بوکا در اختیار آمریکایی ها بود. با ایجاد این گروه شمار قابل توجهی از افراطی‌ها از کشورهای مختلف حتی آمریکا و کشورهای اروپایی، در سایه سکوت مقامات آن کشورها و با همکاری سرویسهای اطلاعاتی غربی و همپیمانان آنها در منطقه به راحتی توانستند به این گروه تروریستی ملحق شوند. اما اکنون بازگشت این تروریستها به یکی از بزرگترین مشکلات کشورهای غربی تبدیل شده است.

6

 

دسته بندی ها :
کلید واژه ها :

پربیننده ترین خبرها