حزب الله: آن‌ها از یک بچه برای انفجار استفاده کردند!

حزب الله: آن‌ها از یک بچه برای انفجار استفاده کردند!
يکشنبه 31 مرداد 1395 - 22:16

حزب الله لبنان، ضمن محکوم کردن جنایت تروریستی داعش در روستای غازی عنتاب در ترکیه، بر ضرورت مبارزۀ همگان با این گروه تروریست و ریشه کن کردن آن، تاکید کرد.

حزب الله لبنان با انتشار بیانیه ای که یک نسخه از آن به شبکه العالم نمابر شد، تبدیل شدن عروسی در روستای غازی عنتاب به عزا و کشته و زخمی شدن ده ها تن از شهروندان ترکیه را تسلیت گفت و با بازماندگان و خانواده های زخمی ها و ملت ترکیه، ابراز همدردی کرد.

در این بیانیه آمده است: «جنایت های متوالی که گروه تروریستی داعش در بیش از یک کشور و منطقه از جهان مرتکب می شود، ضرورت ایستادگی همگان در برابر این گروه تروریستی و مبارزه با آن و ریشه کن کردنش را یادآور می شود، به ویژه که داعش در جنایت های خود، تفاوتی میان مردم قائل نمی شود. به عنوان مثال، اگر اخبارِ منتشر شده درست باشد، برای عملیات روستای غازی عنتاب، از یک کودک برای منفجر کردن بمب میان مردم استفاده کرده است، بی آن که وجدان، دین یا اخلاق، جلودارشان باشد».
حزب الله در پایان این بیانیه، بر ایستادگی در کنار مظلومان جهان تاکید کرد و ملت های جهان اسلام را به وحدت و همبستگی و بیرون راندن تروریست ها از کشورهایشان فراخواند و مبارزه با اندیشه های تکفیریِ ویرانگرِ آنان را خواستار شد.

205-220

 

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها