اذعان مفتی سعودی به اختلاف تروریست‌ها در حلب

اذعان مفتی سعودی به اختلاف تروریست‌ها در حلب
چهارشنبه 3 شهريور 1395 - 14:47

یکی از سرشناس ترین سرکرده های سعودی گروه های تروریستی در سوریه، از تشدید اختلافات این گروه ها در حلب خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، "عبدالله المحیسنی" مفتی سعودی گروه تروریستی جیش الفتح در سوریه اذعان کرد که اختلافات گروه های تروریستی به اوج خود رسیده، و این اختلافات باعث تضعیف آنها خصوصاً در حلب شده است.
خبرگزاری اوقات الشام روز چهارشنبه به نقل از المحیسنی گزارش داد : اختلافات از حد و مرز خود گذشته است.
المحیسنی با درخواست برای طرد گروه هایی که به اختلافات دامن می زنند، افزود: گروه هایی که عامل اختلاف هستند ، باید حساب خود را از دیگران جدا کنند.
المحیسنی افزود : ما به علت تشدید اختلافات در وضعیتی نیستیم که کسی به ما حسادت کند.
المحیسنی به تنگ تر شدن حلقه محاصرۀ تروریست ها در حلب اذعان کرد و گفت: محاصره هنوز به خوبی شکسته نشده است، و گذرگاهی که روز 6 اوت گذشته باز شد، هنوز چندان بزرگ نیست .
مفتی سعودی جیش الفتح که ائتلافی شامل چند گروه تروریستی است، به باز بودن مرزهای ترکیه به روی تروریست ها اشاره کرد و اظهار داشت: "وارد شدن به سوریه بسیار آسان است و جوانان برای جهاد باید به سوریه بیایند و هر جوانی که به نزدیک مرزهای ترکیه برسد و بگوید که می خواهد در سوریه بجنگد ، به راحتی می تواند از مرزها بگذرد."
المحیسنی خاطرنشان کرد: "ورود به سوریه نیاز به هماهنگی قبلی ندارد زیرا مرزها باز است"!
بر اساس این گزارش، گروه های تروریستی فعال در حلب درباره انتخاب یکی از دو گزینۀ یافتن راه فرار، یا حمله به مناطق تحت کنترل ارتش در غرب این شهر، اختلاف دارند؛ و افزایش تلفات و خسارات این گروه ها نیز به اختلافات آنها دامن زده است.

214

پربیننده ترین خبرها