گزارش العالم از داریا؛

تروریست‌هابا مرقد دخترامام حسین (ع) چه کردند؟+ویدیو

يکشنبه 7 شهريور 1395 - 23:12

سوریه ـ داریا (العالم) – واحدهای مهندسی ارتش سوریه پس از خروج گروه های مسلح از داریا در حال خنثی سازی مین و مواد منفجره در این شهر هستند که گروه های تروریستی کار گذاشته اند.

به گزارش حسام زیدان خبرنگار شبکه خبری العالم از داریا، خنثی سازی مواد منفجره ای که تروریست ها قبل از ترک شهر، آنها را داخل ساختمان ها و مناطق مسکونی کار گذاشته اند، به دلیل وجود تونل های فراوانی که در شهر کنده اند به کندی پیش می رود.

کشف چند تونل تروریست ها در داریا
نیروهای ارتش سوریه در گفت و گو با خبرنگار العالم گفتند که واحدهای مهندسی در حال پاکسازی منطقه هستند و چند تونل و منطقۀ مین گذاری شده در شهر نیز یافت شده است.

تروریست ها به مرقد حضرت سکینه هم رحم نکردند
در همه جای این شهر، مناظری از ویرانی و تخریب به چشم می خورد و حتی مرقد حضرت سیکنه دختر امام حسین (ع) از تخریب در امان نمانده است. داریا به خوبی می تواند روایتگر بیش از چهار سال جنگ در این شهر باشد.

بازپس گیری داریا دستاورد بزرگ ارتش سوریه

یک سرباز سوری در گفت و گو با العالم گفت: این دستاورد پیروزی بزرگی برای ارتش سوریه است که در داریا چهار سال مقاومت کرد و توانست آن را از گروه های تروریستی پس بگیرد.
ارتشیان سوریه از این دستاورد بسیار خرسند هستند و برایشان استراحت کوتاهی قبل از ادامۀ جنگ در دیگر جبهه ها به شمار می رود.
202 ـ 211

پربیننده ترین خبرها