بعد از ژنرال ها ترامپ سراغ خانم ورزشکار رفت

بعد از ژنرال ها ترامپ سراغ خانم ورزشکار رفت
پنج‌شنبه 18 آذر 1395 - 12:44

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری منتخب امریکا، "لیندا مکمن"، تاجر را که اسمش یادآور کشتی حرفه ای ست به عنوان رئیس اداره پروژه های کوچک، منصوب کرد.

العالم - آمریکا
به گزارش گروه بین الملل شبکه العالم به نقل از سایت روسیا الیوم، این سمت برابر با سمت وزارت در کابینه دولت امریکاست. لذا ترامپ اسم مکمن را در ساختار کابینه خود برای گرفتن رأی اعتماد به کنگره خواهد فرستاد.
مکمن نیز مثل بسیاری از اعضای تیم انتقالی ترامپ، پیش از این حضور موفقیت آمیزی در عرصه بازرگانی داشته و ثروتی بالغ بر 900 میلیون دلار جمع آوری کرده است. 
ترامپ در بیانیه ای که درهمین مورد صادر کرد گفت که مکمن در زمینه امور بازرگانی و ایجاد فرصت های جدید می تواند کمک قابل توجهی به دولت امریکا بکند.
وی مکمن را از مهمترین بانوان تاجر در جهان معرفی کرد.
شایان ذکر است که لیندا مکمن، همسر وینس مکمن، کشتی گیر معروف امریکایی است. وی وارث شرکت "وورد ریسلنگ اینترتیمنت" از پدرش است. این زن و شوهر شرکت مذکور را توسعه داده و آن را از یک پروژه محلی در نیویورک به یک شرکت بین المللی تنظیم و برگزاری مسابقات کشتی سرگرمی تبدیل کردند.
گفتنی است در سال 2001 لیندا مکمن شخصا در یکی از مسابقاتی که این شرکت مشخصا بین همسر، پسر و دختر وی ترتیب داده بود، شرکت کرد.

208-9

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها