بازتاب قهرمانی پاراتکواندو ایران در سایت پارا المپیک

بازتاب قهرمانی پاراتکواندو ایران در سایت پارا المپیک
سه شنبه 13 تير 1396 - 13:04

قهرمانی تیم مردان ایران در رقابت‌های پاراتکواندوی آزاد آسیا در کره‌جنوبی روی سایت کمیته بین‌المللی پارالمپیک بازتاب داشت.

العالم-ایران

به گزارش کمیته بین‌المللی پارالمپیک، تیم ایران در بخش مردان با ترکیب 7 نفره خود موفق به کسب 4 مدال طلا، یک نقره و یک برنز شد.

مهدی پوررهنما که یکی از طلایی‌های ایران در این مسابقات بود به سایت کمیته بین‌المللی پارالمپیک گفت: بسیار خوشحالم که در سومین دوره رقابت‌های آزاد آسیایی موفق به کسب عنوان قهرمانی شدم. فکر می‌کنم این برای دوره ورزشی من رکورد خوبی محسوب می‌شود. امیداوارم بتوانم در رقابت‌های پاراتکواندوی جهانی لندن نیز به نتیجه خوبی دست پیدا کنم.

پاراتکواندوکار وزن 75- کیلوگرم کلاس  k44 ادامه داد: نباید به عقب بازگردم. به تمرینات سخت خود ادامه خواهم داد و عملکرد حریفانم را ارزیابی خواهم کرد. چرا که این باعث پیشرفت سطح من می‌شود.

روسیه که با بیشترین تعداد شرکت کننده مرد و زن در این رقابت‌ها حضور یافته بود به عنوان قهرمان کلی رقابت‌ها رسید؛ روس‌ها 3 مدال طلا، 3 نقره و 4 برنز کسب کردند. ایران در جدول کلی نایب قهرمان شد و ترکیه با 2 طلا، 3 نقره و 6 برنز در جایگاه سوم ایستاد.

فارس

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها