قوانین سختگیرانه جدید برای پهپادها در انگلیس

قوانین سختگیرانه جدید برای پهپادها در انگلیس
يکشنبه 1 مرداد 1396 - 10:19

پهپادهای شخصی در انگلیس به علت خطر ساز شدن آنها برای هواپیماهای نظامی و مسافربری، دردسرساز شده اند.

العالم - گوناگون

روزنامه گاردین نوشت : دولت انگلیس برای جلوگیری از سوء استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین دستور داده است هر  پهپادی که بیش از 250 گرم وزن دارد ، باید ثبت سریال شود.  

گاردین در گزارشی خاطرنشان کرد: مالکین پهپادها، باید شماره سریال آنها را ثبت کنند و آزمون امنیتی را بگذرانند و قانون احترام به حریم خصوصی را رعایت کنند.

گاردین به نقل از مارتین کالانان وزیر هواپیمائی نوشت : تدابیری که دولت درباره پهپادها اندیشیده ، برای حمایت از مردم و استفادۀ حداکثری از امکانات این نوع هواپیماها است.

گاردین نوشت : تحقیقات نشان می دهد ، پهپادهای بدون سرنشینی که بیش از 400 گرم وزن دارد، هنگام برخورد با بالگرد شیشۀ جلوئی آن را می شکند و هواپیمای بدون سرنشینی که بیش از 2 کیلوگرم وزن دارد، می تواند آسیب های زیادی به هواپیماهای دیگر بزند.

این روزنامه انگلیسی اعلام کرد : در 4 ماه اول سال 2017 حدود 22 مورد برخورد بین هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیماهای کشوری گزارش شده است و پلیس نتوانسته است که مالکین پهپادهای مذکور را شناسائی کند.

214

 

تصاویر بیشتر

قوانین سختگیرانه جدید برای پهپادها در انگلیسقوانین سختگیرانه جدید برای پهپادها در انگلیسقوانین سختگیرانه جدید برای پهپادها در انگلیسقوانین سختگیرانه جدید برای پهپادها در انگلیس
دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها