محکوم کردن تجاوز به مسجدالاقصی کافی نیست

محکوم کردن تجاوز به مسجدالاقصی کافی نیست
دوشنبه 2 مرداد 1396 - 20:25

در پی اقدامات جنایتکارانه اسرائیل در قدس اشغالی، رهبر جریان صدر عراقريال اتخاذ مواضعی فراتر از محکومیت و تقبیح تجاوزهای اخیر علیه مسجد الاقصی را خواستار شد.

العالم-عراق

به گزارش شبکه خبری "سومریه نیوز"، مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق دوشنبه پس از تاکید بر ضرورت اتخاذ موضعی فراتر از محکوم کردن و تقبیح تجاوزهای اخیر علیه مسجد الاقصی؛ در صفحه توییتر خود نوشت: درود می‌فرستم به قهرمانانی که به خاطر مسجد الاقصی دست به انتفاضه زدند.

وی در ادامه پیام خود نوشت، جنایت‌های اخیری که در مسجد الاقصی رخ داده، اقداماتی فراتر از اعلام محکومیت و ناپسند شمردن آنها را می‌طلبد.

رهبر جریان صدر عراق همواره از مساله فلسطین حمایت می‌کند تا جایی که در ۲۹ آوریل ۲۰۱۷ نامه‌ای به اسیران فلسطینی در اسرائیل نوشت و از اسرائیل خواست که آنها را آزاد کند و خود نیز برای همبستگی با آنها سه روز روزه گرفت.

پس از اینکه دو نظامی اسرائیلی چند روز پیش در نزدیکی مسجد الاقصی کشته شدند، رژیم صهیونیستی گیت‌های الکترونیک در ورودی‌های مسجد الاقصی کار گذاشت و این مساله باعث خشم فلسطینیها شد. آنها معتقدند که اسرائیل به دنبال تسلط بر این مسجد است. این اتفاقات در قدس اشغالی باعث به وجود آمدن درگیری‌ها و جوشش خشم و ناراحتی ملت فلسطین و تعدادی از کشورهای اسلامی شده است.

 

ایسنا

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها