هشدار ستادکل نیروهای مسلح به دولت ترامپ

هشدار ستادکل نیروهای مسلح به دولت ترامپ
چهارشنبه 4 مرداد 1396 - 15:23

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: دولت ترامپ بیش از گذشته نسبت به رویکردهای نظامی خود در محیط انقلاب اسلامی دقت و مراقبت داشته باشد.

العالم _ ایران

در پی مصوبه شب گذشته کنگره آمریکا در مورد قانون جدید آمریکا علیه کشورمان، سردار سید مسعود جزایری سخنگوی ارشد نیروهای مسلح به دولت ترامپ هشدار داد که من‌بعد بیش از گذشته نسبت به رویکردهای نظامی خود در محیط  انقلاب اسلامی دقت و مراقبت داشته باشد.

وی اظهار داشت: نیروهای مسلح ما به پشتوانه عظیم مردمی، با قدرت و اعتماد به نفس بیشتر، مسیر خود را برای دستیابی به قله‌های پیشرفت طی خواهند کرد و با شیطنت‌های آمریکا مقابله پشیمان کننده خواهند داشت.

جزایری در ادامه با تاکید بر اینکه سپاه و ارتش دو بال قدرتمند نظام هستند و بازی در هر میدان انقلاب اسلامی را برای آمریکاییها تغییر خواهند داد، افزود: عواقب هرگونه بداخلاقی جدید در منطقه برعهده آمریکای شرور و تروریست پرور خواهد بود.

این مقام مسئول در ستاد کل نیروهای مسلح همچنین خاطرنشان کرد: رعایت اصل اتکا به خود و خودکفایی بومی در نیروهای مسلح کشورمان، عامل مهم خنثی سازی تحریم‌های آمریکا در گذشته بوده که این خط مشی با قوت همچنان جاری خواهد بود.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها