خسارات گسترده نیروهای یمنی به مزدوران سعودی +تصاویر

خسارات گسترده نیروهای یمنی به مزدوران سعودی +تصاویر
چهارشنبه 11 مرداد 1396 - 22:46

در تازه ترین تحولات درگیری های یمن و تجاوز ائتلاف عربی به رهبری عربستان به آن کشور، نیروهای ارتش و کمیته های مردمی امروز(چهارشنبه) خسارت های گسترده ای به مزدوران سعودی وارد کردند.

خبرنگار شبکه العالم از یمن گزارش کرد، تک تیراندازان ارتش و کمیته های مردمی یمن یک مزدور را در شمال صحرای میدی به قتل رساندند و هفت مزدور در صرواح از توابع استان مارب کشته شدند.

تعدادی از سران مزدوران از جمله یوسف عبدالله ناصر مزنان الحارثی، حسین محسن حسین المتاش الحارثی، حسین عبدالکریم جذنان المصعبی بر اثر انفجار خودروشان در شبوه پس از تلاش برای نفوذ به جبهه عسیلان که با مقاومت ارتش و نیروهای مردمی یمن مواجه شد، زخمی شدند.

همچنین توپخانه ارتش و کمیته های مردمی تجمع مزدوران آل سعود را در شمال صحرای میدی و رقابه الحمر در استان نجران هدف قرار دادند و خسارات گسترده ای به آنان وارد کردند.   

تجمع سربازان سعودی در نشمه واقع در بخش الربوعه در استان عسیر با توپخانه و تجمع سربازان آل سعود و مزدوران در الهنجر و پایشگاه الشبکه در این استان با خمپاره آتشباری شده است.  

درهمین حال جنگنده های آل سعود 4 حمله هوایی به حرض و میدی انجام دادند.

جنگنده های آل سعود خانه عبده صالح الشمیری در الکدح واقع در بخش الخوخه در استان الحدیده را هدف قرار دادند که خانه حسن دنینی در همسایگی آن در آتش سوخت و کودک 4 ساله وی به نام انور به خاطر اصابت ترکش دچار فلج شد.

206

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها