واکنش سخنگوی سپاه پاسداران به حاشیه‌های مراسم تحلیف رئیس جمهور

واکنش سخنگوی سپاه پاسداران به حاشیه‌های مراسم تحلیف رئیس جمهور
چهارشنبه 18 مرداد 1396 - 15:28

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در ماجرای شعار دادن در روز قدس امسال و عکس سلفی در مراسم روز تحلیف رئیس جمهور، دستی در کار بوده است.

العالم-ایران

سردار رمضان شریف در مراسم تجلیل از خبرنگاران که ظهر چهارشنبه به مناسبت روز خبرنگار در قم برگزار شد با اشاره به حواشی جلسه تحلیف ریاست جمهوری در مجلس گفت: من به عنوان یک پاسدار که در زمینه رسانه فعالیت داشته است می‌گویم که در ماجرای شعار دادن در روز قدس امسال و عکس سلفی در مراسم روز تحلیف رئیس جمهور دستی در کار بوده است.

وی با بیان اینکه هزینه های زیادی برای این مراسم شده افزود: هدف این بوده است که به دنیا نشان دهیم  ایران منزوی نیست که متأسفانه این حاشیه‌ها کار را خراب کرد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: امروز مردم ایران حامی سپاه هستند و سپاه سپر بلای توده مردم بوده و این نهاد برای امنیت مردم هزاران شهید را تقدیم کرده است و دشمن را تا دور دست‌ها تعقیب می‌کند و شهید می‌دهد.

عصبانیت دشمن از سپاه پاسداران

وی بیان داشت: امروز دشمن از دست سپاه پاسداران عصبانی است و دشمن امروز در ضعیف ترین شرایط ممکن است و مردم ایران و نیروهای مسلح در بهترین شرایط ممکن قرار دارند که این امر مورد اذعان دشمنان است.

سردار شریف در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: اولین چیزی که در حوزه اطلاع رسانی اهمیت دارد محتوا است که ما بر اساس وحی الهی سخن می‌گوییم.

وی افزود: امروز در ابزار و رسانه با جهان فاصله داریم و آنان تلاش می‌کنند فرهنگ آمریکایی و غربی را به عنوان یک کالا به جهان منتشر کنند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان داشت: در ۴۰ سال گذشته بر اساس یک رصد آماری به لحاظ خبر و کانون خبری رتبه‌های بالایی داشته‌ایم و این یعنی همه دنیا نگاهشان به ایران است.

مهر

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها