"ضاحی خلفان"، عزمی بشاره را تهدید به ترور کرد!

چهارشنبه 25 مرداد 1396 - 21:49

معاون رئیس پلیس دبی در اقدامی عجیب، عزمی بشاره، روزنامه نگار عرب مقیم قطر را به طور صریح و مستقیم تهدید به ترور و قتل از سوی عربستان و متحدانش کرد.

العالم - فلسطین اشغالی

به گزارش پایگاه خبری الوطن "ضاحی خلفان" در صفحه توییتر خود خطاب به عزمی بشاره نوشت: "به تو توصیه می کنم دوحه را ترک کنی تو در معرض خطری زیرا همه خلیجی ها به شدت از تو عصبانی هستند.. نصحیت این افسر اطلاعاتی را گوش کن و برو. چون احتمال اینکه ترور شوی خیلی بالاست".

در مقابل کاربران توییتر با محکوم کردن این گونه تهدیدها گفتند تهدید به قتل نوعی تروریسم است؛ آنها این سئوال را مطرح کردند که چطور ممکن است کسی مثل خلفان، دیگران را تهدید کند. آنها گفتند چنین تهدیدهایی از دهان یک مأمور امنیتی خارج نمی شود.

این تهدید ضاحی خلفان در شرایطی مطرح شده است که در راستای سلسله رسوایی های او، مرکز مطالعات و اطلاع رسانی امارات (ایماسک) جزئیات تازه ای از ماجرای ترور "محمود المبحوح"، از رهبران جنبش حماس منتشر کرده و از دست داشتن ضاحی خلفان در این عملیات که در سال 2010 در یکی از هتل های دبی به وقوع پیوست پرده برداشت.

"ایماسک"، در تشریح ماجرای دست داشتن خلفان در عملیات ترور المبحوح به یک منبع آگاه اماراتی استناد کرده است؛ این منبع آگاه نیز به نوبه خود این اطلاعات را از یکی از کارکنان پلیس دبی به دست آورده است.

208

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها