رئیس شاباک:

حماس روابط خود با «محور شیعی» را تقویت می‌‌کند

حماس روابط خود با «محور شیعی» را تقویت می‌‌کند
دوشنبه 20 شهريور 1396 - 10:19

رئیس سرویس‌های امنیتی داخلی رژیم صهیونیستی می‌گوید، جنبش حماس در حال تقویت روابط خود با «محور شیعی» به‌ رهبری ایران، است.

العالم ـ فلسطین اشغالی

نشریه صهیونیستی یدیعوت‌آحارونوت گزارش داد، «نداف ارگمان» رئیس سرویس‌های امنیت داخلی اسرائیل  (شاباک)، روز گذشته طی سخنانی در نشست هفتگی کابینه این رژیم اظهار داشت که «آرامش فریبنده‌ای» بر نوار غزه حاکم شده است.

 ارگمان گفت: «حماس به سرمایه‌گذاری در تقویت و تحکیم روابط استراتژیک خود با محور شیعی به رهبری ایران، ادامه می‌دهد و تلاش می‌کند با نظارت تهران، در لبنان نفوذ و خود را برای جنگی جدید در اسرائیل آماده کند.»

از سوی دیگر، این مقام اسرائیلی مدعی شد، طی ماه‌های ژوئیه و آگوست، شاباک ۷۰ عملیات مقاومتی را خنثی کرده و مانع از اجرای ۲۰۰ عملیات دیگر از جمله هدف قرار دادن نظامیان این رژیم، شده است.

به گزارش ایلنا، رئیس شاباک افزود جنبش حماس به تلاش‌های خود برای اجرای عملیات در کرانه باختری ادامه می‌دهد؛ هر چند که در این راه با موانع متعددی روبه‌روست و انتظار می‌رود که این جنبش تلاش‌های خود برای اجرای عملیات‌های مقاومتی ضدصهیونیستی را طی سال جاری میلادی افزایش دهد.

ارگمان در حالی‌که بر افزایش قدرت حماس اذعان کرد، مدعی شد که این جنبش در حال حاضر در وضعیت سختی به‌سر می‌برد و این وضعیت در عرصه سیاسی به مراتب بدتر از عرصه‌های دیگر است، اما با این وجود به تلاش برای آماده‌سازی خود برای جنگ آتی ادامه می‌دهد.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها