انجام پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه‌ امام خمینی (ره) طبق برنامه

انجام پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه‌ امام خمینی (ره) طبق برنامه
دوشنبه 20 شهريور 1396 - 13:49

خروج یک فروند هواپیمای حامل حجاج ایران‌ایر از باند فرودگاه امام خمینی (ره) باعث بسته شدن باند اصلی این فرودگاه شد.

العالم - ایران / اقتصادی

یک فروند هواپیمای بوئینگ 747 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران که گفته می شود در اجاره این شرکت است، به دلیل خارج شدن از باند فرودگاه امام خمینی (ره) و وارد شدن به قسمت خاکی باند باعث بسته شدن باند اصلی شد.

موتور روشن هواپیما موجب می شود به اندازه حدود یک کامیون سنگ و نخاله از حاشیه باند وارد باند شود البته مسافران در سلامت کامل از هواپیما تخلیه شدند و هواپیما هم آسیبی ندیده است.

بنابراعلام فرودگاه بین المللی اصفهان؛ به علت بسته شدن باند فرودگاه امام، پروازهای آتن، دوحه، ابوظبی و 3 پرواز از استانبول در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان به زمین نشست/ تسنیم

تکمیلی ( ۱۴:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ ) به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده بیان کرد: در پی انتشار اخباری مبنی بر بسته بودن باند اصلی فرودگاه امام خمینی (ره) و عدم امکان عملیات نشست و برخاست هواپیماها، ‌باید گفت هم‌اکنون پروازهای این فرودگاه در حال انجام است و همچنین برای ورود و خروج پروازها از این فرودگاه مشکلی وجود ندارد.

بنابراین گزارش حدود ساعت 3 بامداد امروز یک فروند هواپیمای بوئینگ 747 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران که گفته می‌شود در اجاره این ایرلاین است، به دلیل خارج شدن از باند فرودگاه امام خمینی (ره) و وارد شدن به قسمت خاکی باند، برای ساعاتی موجب بسته شدن باند اصلی شده بود.

طبق اعلام فرودگاه بین‌المللی اصفهان‌ به علت بسته شدن باند فرودگاه امام، پروازهای آتن، دوحه، ابوظبی و 3 پرواز از استانبول در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان به زمین نشست.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها