درخواست قصاص برای بازیکن مطرح تیم ملی

درخواست قصاص برای بازیکن مطرح تیم ملی
شنبه 25 شهريور 1396 - 21:38

پرونده یکی از بازیکنان مطرح تیم ملی فوتسال بانوان همچنان باز است شخصی که در تاریخ بیست و دو اردیبهشت در محله نارمک با خودروی خود عامل فوت یک مامور نیروی انتظامی شده بود.

العالم - ایران / ورزشی

خبرورزشی -- این بازیکن مطرح تیم ملی فوتسال که در تیم ملی نیز حضور دارد در راه بازگشت به منزل خود با یک مامور نیروی انتظامی تصادف کرد و باعث فوت او شد. این بازیکن مطرح در حال حاضر با قید وثیقه آزاد است هر چند پدر مقتول خواهان صدور حکم قصاص برای این ملی پوش شده است.

خانواده مقتول به دلیل آنچه که وجود درصد بالایی از از الکل در خون این بازیکن تیم ملی فوتسال اعلام شده خوستار اشد مجازات و قصاص برای این بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان شده است.

زارع‌زاده پدر مقتول درباره این پرونده می گوید: گفته شده کسی که پسرم را کشته، مست نبوده است. در حالی که مطابق مدارک پرونده، پزشکی قانونی وجود درصد بالایی از الکل را در خون راننده تایید کرده‌اند.

شب ولادت امام زمان (عج) این اتفاق افتاد و پسرم را در حین ماموریت کشته شد. پسرم را پرپر کرده‌اند و حالا ادعاهایی خارج از واقعیت مطرح می‌کنند. عموی این بازیکن با من تماس گرفت و گفت وجود الکل به خاطر اسپری دندان بوده است. کدام دارو یا اسپری این همه الکل دارد؟

پدر این مامور نیروی انتظامی همچنین گفت: از قاضی پرونده، درخواست اشد مجازات را برای قاتل کرده‌ایم. اگر این اتفاق در یک تصادف عادی می‌افتاد، گذشت می‌کردم اما کسی را که در حال مستی این کار را کرده، نمی‌توان بخشید. شاید این پرونده یک سال دیگر بسته شود اما حتی شده پول دیه را هم می‌دهم تا او را قصاص کنم. از قانون هم اطلاع دارم و می‌دانم برای قتل‌ در حادثه رانندگی، راننده را اعدام نمی‌کنند اما این دختر حالت عادی نداشته و می‌خواهم او را پای چوبه دار بکشانم.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها