جدیدترین استفتاء از رهبر انقلاب درباره زلزله

جدیدترین استفتاء از رهبر انقلاب درباره زلزله
پنج‌شنبه 25 آبان 1396 - 13:53

جدیدترین استفتاء از امام خامنه‌ای در شماره این هفته نشریه خط حزب الله منتشر شده است.

العالم - ایران / فرهنگی

یکصدوهشتمین شماره نشریه خط حزب‌الله در آخرین روزهای آبان‌ماه به همراه مطلبی ویژه از حادثه‌ اخیر زلزله‌ کرمانشاه منتشر شد.

سخن هفته‌ این شماره از نشریه با عنوان «اگر همه با هم باشیم» به حادثه اخیر زلزله‌ کرمانشاه و توصیه‌ همیشگی رهبر انقلاب در چنین مواقعی برای چیره شدن بر حوادث و بلایا می‌پردازد.

در بخشی از متن می‌خوانیم: با وقوع زلزله‌ تلخ غرب کشور و انتشار صحنه‌های غم‌بار و ناراحت‌کننده‌ مرحومان و مصدومان این واقعه در روزهای اخیر، بار دیگر فضای افکار عمومی کشور از شدت غم و اندوه، ناآرام و ملتهب شد. متأسفانه اما باز هم بعضی از گروه‌های سیاسی و بعضاً معاند نظام، در زمانی که کشور و مخصوصا مناطق آسیب‌دیده بیشترین نیاز را به وحدت، همدلی و کمک‌های مردمی دارند، با غنیمت شمردن فرصت و با بهانه‌ یافتن مقصر، تلاش کردند تا اذهان عمومی را از مسئله‌ اصلی و ضروری، یعنی رسیدگی به آسیب‌دیدگان، منحرف و مردم را میان قطب‌بندی‌های مصنوعی، متفرق و پراکنده کنند.

گزارش هفته‌‌ این شماره از نشریه خط حزب‌الله با عنوان «چرا مونتاژکار شدیم؟» به بلایی که سیاست وابستگی بر سر صنعت ایران آورده، پرداخته است.

خبر ویژه‌ این هفته از نشریه، به تقدیر رهبر انقلاب از کارگردان فیلم ویلایی‌ها اختصاص دارد و در بخش احکام شرعی، جدیدترین استفتائات رهبر انقلاب درباره چگونگی وجوب نماز آیات در زمان زلزله منتشر شده است.

روحیّه‌ مردمی بودن را در خودتان نگاه دارید، روایت اندیشکده آمریکایی از اقدامات جدید عربستان، پیامبر(ص) یک لحظه را هم هدر نداد، نمایش عظیم زن مسلمان، ما باید وابستگی به خارج را از بین ببریم، خداوند از کمک‌ رساندن مردم به یکدیگر خشنود می‌شود، راه جذب جوان‌ها به مسجد، نه مرد بر زن ترجیح دارد و نه زن بر مرد، در راه انقلاب، استقامت داشته باشید و... عناوین بخش‌های دیگر نشریه خط حزب‌الله هستند که مخاطبین گرامی می‌‌توانند با مراجعه به نشریه این مطالب را مورد مطالعه قرار دهند.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها