توضیح کمیته ملی المپیک ایران درباره طراحی عجیب تی شرت هواداران وزنه برداری +عکس

توضیح کمیته ملی المپیک ایران درباره طراحی عجیب تی شرت هواداران وزنه برداری +عکس
يکشنبه 12 آذر 1396 - 12:38

در خبرها آمده بود که کمیته ملی المپیک برای هواداران وزنه برداری تی شرتی را طراحی کرده است که بر روی این تی شرت نقشه ایران به صورت ناقص و بدون دریای خزر و استان خوزستان چاپ شده است!

العالم - ایران / ورزشی

باور پذیر نبود که کمیته ملی المپیک به عنوان یک ارگان رسمی و عظیم ورزشی چنین اشتباه فاحشی را مرتکب شده باشد. اما ساعاتی قبل اینستاگرام رسمی کمیته ملی المپیک با انتشار عکسی مطلبی را در این خصوص یادآور شد.

در پست اینستاگرام رسمی کمیته ملی المپیک نوشته شده: «به گزارش المپیک ایران، صبح امروز عکسی از طرح تیشرت هواداران ایرانی مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان در آمریکا منتشر شد که نقشه ایران روی آن نقش بسته بود که توسط رایزن فرهنگی دفتر حفاظت از منافع جمهوری اسلامی ایران در آمریکا و با هدف ساماندهی ایرانیان علاقمند به این رشته طراحی و به تعداد ۵۰۰ عدد آماده شده است.

با انتشار این عکس و مشخص شدن ایراداتی در طرح( کامل نبودن بخش شمالی خلیج فارس و نقطه تلاقی با جنوب خوزستان) موضوع سریعا به این دفتر در آمریکا اعلام شد تا نسبت به اصلاح طرح روی تیشرتها اقدام شود.

کمیته ملی المپیک هیچ نقشی در طراحی این تیشرت نداشته و تنها در راستای اطلاع رسانی مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان و پوشش فعالیتهای دفتر حافظ منافع این خبر را منتشر کرده است.
دفتر حافظ منافع کشورمان در توضیحی که به کمیته ملی المپیک داد، گفت: ایرادات مربوط به طراحی اصلاح و تیشرت هایی با طراحی صحیح بین تماشاگران ایرانی در امریکا توزیع خواهد شد.»

جام جم آنلاین

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها