هجمه شدید وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به ترکیه/ باید در روابط با آنکارا تجدیدنظر کنیم

هجمه شدید وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به ترکیه/ باید در روابط با آنکارا تجدیدنظر کنیم
دوشنبه 27 آذر 1396 - 13:16

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بار دیگر رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه را مورد هجمه شدید قرار داد.

العالم ـ فلسطین اشغالی

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در گفتگو با شبکه روسی زبان " RTVi" خواستار تجدید نظر این رژیم در روابط با ترکیه شد.

لیبرمن افزود که اردوغان طی ماه های اخیر از هر بهانه‌ای برای حمله به دولت اسراییل استفاده کرده و بارها به تل آویو هشدار داده است.

وی تصریح کرد: به نظر من باید در روابطمان با ترکیه به ویژه روابط اقتصادی تجدید نظر کنیم.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی ضمن اشاره به مخالفت اردوغان با انتقال گاز اروپا به فلسطین اشغالی از طریق لوله کشی از خاک ترکیه، تاکید کرد: اینکه تعیین تکلیف گاز ما به دست اردوغان باشد، اشتباهی بزرگ و استراتژیک است.

آویگدور لیبرمن تصریح کرد که هیچکدام از حرف های اردوغان را باور ندارد و عذرخواهی رژیم صهیونیستی از ترکیه به خاطر حادثه حمله به کشتی مرمره هم یک اشتباه بود.

اردوغان در پی شناسایی قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از سوی دونالد ترامپ که تظاهرات و درگیری های شدیدی را در پی داشته و تاکنون 10 نفر در این درگیری ها شهید و هزاران نفر دیگر زخمی شده اند، ضمن اعلام همبستگی با قدس، رژیم صهیونیستی را به شدت به خاطر تعامل وحشیانه با فلسطینیان مورد حمله قرار داده و این رژیم را در اجلاس سران سازمان همکاری اسلامی در استانبول تروریست خواند و رفتار وحشیانه نظامیان اسرائیلی به ویژه با کودکان فلسطینی را به شدت مورد حمله و انتقاد قرار داد.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها