ورود دادستان به موضوع دست داشتن برخی مقامات درقاچاق

ورود دادستان به موضوع دست داشتن برخی مقامات درقاچاق
شنبه 9 دی 1396 - 13:37

دادستان کل کشور گفت: به موضوع سهیم بودن برخی مسئولان و فرزندانشان در قاچاق کالا وروده کرده و مشغول بررسی هستیم.

العالم ـ ایران ـ اقتصادی

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در واکنش به اظهارات اخیر وی درباره سهیم بودن برخی مسئولان و فرزندانشان در قاچاق کالا گفته که دادستان کل به جای حرف اقدام عملی کند، گفت: درباره این موضوع در روزهای آینده مفصل صحبت خواهم کرد.
این مسئول عالی قضایی درباره این پرسش که شما رسیدگی به این موضوع را شروع کرده اید یا خیر اضافه کرد: دادستانی کل به موضوع ورود کرده و مشغول بررسی است.

این در حالی است که در تاریخ ۲۷ آذر ماه امسال دادستان کل کشور عنوان کرده بود که ما در یک تحلیل و بررسی باید ببینیم چرا موضوعی را که رهبری اکیدا روی آن دستور دادند و قوانین لازم را هم داریم، آمدند برای مبارزه با قاچاق مجموعه ای تحت عنوان ستاد مبارزه با قاچاق و دفتر و دستک هم برایش راه انداختند اما موفق نبود. چرا با این اوصاف باید شاهد ورود این حجم از قاچاق حتی از طریق گمرکات رسمی باشیم.

به گزارش فارس، وی گفته بود وقتی ما می بینیم برخی از مقامات و کسانی که باید دلسوزانه در عرصه مبارزه با قاچاق فعال باشند خودشان یا به نحوی سهم دارند یا فرزندانشان یا کسانی که به آنها وابسته هستند. آن وقت چطور انتظار داریم مبارزه به نتیجه برسد.

دادستان کل کشور گفته است، وقتی از یک مقام مسئول به صراحت می شنوم برخی دست اندرکاران دولتی نمی خواهند مبارزه جدی با قاچاق بشود، وقتی می بینیم ستاد میارزه به قاچاق کالا و ارز عملاً به تعطیلی کشیده شده، چه می توان گفت؟

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

آخرین مطالب

پربیننده ترین خبرها