آمریکا باید به ایران حمله کند!

آمریکا باید به ایران حمله کند!
دوشنبه 18 دی 1396 - 22:27

یک رسانه صهیونیستی خواهان حملات هوایی و موشکی به ایران شد.

العالم ـ فلسطین اشغالی

به گزارش اسپوتنیک به نقل از شریان-فارس، یک رسانه اسرائیلی در گزارشی درباره آشوب‌ها در ایران، خواستار حملات هوایی و موشکی آمریکا شد تا زمینه برای تغییر نظام جمهوری اسلامی ایران فراهم شود.

ستون‌‎نویس اسرائیلی در یادداشتی، به دولت آمریکا برای حمایت از تغییر نظام در ایران توصیه‌هایی کرده است: «دولت ترامپ می‌تواند کارهای زیادی برای حصول تغییر نظام در ایران انجام دهد. آنها نباید برای استفاده از این فرصت به وجود آمده، به خود تردید راه دهند».

این ستون نویس صهیونیستی نوشته، «با توجه به اینکه ایرانی‌ها در خیابان‌ها شروع به شورش کردند، آمریکا باید قدم پیش نهاده و با استفاده از منابع گسترده و حتی قدرت نیروی هوایی‌اش، خودش را به رسیدن به یک پیروزی قاطع در ایران متعهد کند».

در ادامه یادداشت آمده است: «آن‌طور که خبرنگار ارشد دفاعی و نظامی روزنامه عبری زبان "یدیعوت آحارونوت" گفته، موساد مدت‌ها است که در حال انجام عملیات ضد اطلاعاتی در ایران است، اقداماتی از قبیل خرابکاری، ترور دانشمندان هسته‌ای و دیگرانی که در برنامه هسته‌ای ایران نقش داشتند».

روزنامه‌نگار صهیونیستی در ادامه، آشوبگران در برخی شهرهای ایران را «خواهان دموکراسی» خوانده و به آمریکا توصیه کرده که با حملات نظامی، از آنها حمایت کند.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها