بازگشت یک ستاره به پرسپولیس جدی شد

بازگشت یک ستاره به پرسپولیس جدی شد
چهارشنبه 11 بهمن 1396 - 12:51

در حاشیه گفتگوی روز گذشته برانکو او اعلام کرد امید عالیشاه مشکلی برای بازگشت به این تیم در فصل آینده نخواهد داشت.

العالم _ ایران / ورزشی

 امید عالیشاه که در نیم فصل لیگ شانزدهم برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی راهی تراکتورسازی شده بود، نزدیک به یک فصل را دور از ترکیب پشت سر گذاشت. این در حالی بود که مشکلاتی که در زمان جدایی از پرسپولیس و حضور در تراکتورسازی برای سربازی با مدیران سابق داشت باعث شد تا طاهری و ترکاشوند با انتقادات تند خود او را بدرقه کنند و حتی در مقطعی مدیرعامل سابق اعلام کرد قرارداد این بازیکن که نیم فصل دیگر از آن باقی مانده را فسخ کرده‌اند. 

با این حال برانکو ایوانکوویچ در حاشیه گفتگوی روز گذشته خود و در واکنش به این سوال که آیا در صورت ادامه محرومیت از نقل و انتقالات برای فصل آینده با مشکل مواجه نخواهند شد، خبر از بازگشت امید عالیشاه داد و اعلام کرد این بازیکن بعد از پایان دوران سربازی‌اش قادر خواهد بود به ترکیب پرسپولیس بازگردد و به این شکل شایعه فسخ قراردادش که مدیران سابق از آن خبر داده بودند را کاملا تکذیب کرد.

عالیشاه فروردین سال آینده دوران سربازی‌اش در تراکتورسازی به پایان خواهد رسید و در پایان فصل قادر خواهد بود به ترکیب سرخپوشان تهرانی بازگردد.

این بازیکن بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت از دیدار هفته گذشته فرصت پیدا کرد دقایقی در ترکیب تراکتورسازی به میدان برود و از این هفته با آمادگی کامل در اختیار سرمربی ترکیه‌ای تراکتور خواهد بود.

خبرآنلاین

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها