مشاهدات عینی سرباز مجروح ناجا از فاجعه خیابان پاسداران + فیلم

دوشنبه 7 اسفند 1396 - 14:19

جواد علی‌محمدی از سربازان یگان امداد تهران بزرگ است که در اغتشاشات خیابان پاسداران تهران مجروح شد مشاهدات عینی خود از این فاجعه را با تسنیم در میان گذاشت.

العالم - ایران  - سیاسی 

اغتشاشات اخیر خیابان پاسداران تهران که توسط عده‌ای از دراویش به وجود آمد و سبب شهادت چندتن از جوانان مومن و معتقد ایران اسلامی شد حادثه‌ای بود که تمام ملت ایران را اندوهگین کرد.

جواد علی‌محمدی یکی از سربازان یگان امداد تهران است که پس از اعلام آماده‌باش به محل حادثه در خیابان پاسداران تهران اعزام شد و توسط اتوبوس که سبب شهادت چندتن از عوامل نیروی انتظامی شد مورد حمله قرار گرفته و مضروب شد.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم ضمن تشریح چگونگی آغاز این اغتشاش اظهار داشت: ساعت یک بعداز ظهر با اعلام آماده‌باش در محل فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ جمع شدیم و پس از انجام مانور ساعت 3 بعدازظهر به‌سمت خیابان پاسداران اعزام شدیم.

این سرباز گیلانی یگان امداد تهران بزرگ با اعلام اینکه به محض رسیدن به محل اغتشاش شاهد حضور دراویش در اطراف کلانتری پاسداران بودیم عنوان داشت: پس از رسیدن به محل اغتشاش موتورهای خود را به داخل کلانتری انتقال دادیم.

وی ضمن تشریح چگونگی آغاز درگیری دراویش با نیروهای انتظامی خاطرنشان کرد: اغتشاشگران پس از حضور نیروهای یگان امداد فرار کردند و ما نیز تلاش کردیم آن‌ها را بدون درگیری از محل دور کنیم اما با حمله چند نفر از آن‌ها به سمت ماموران نیروی انتظامی درگیری آغاز شد.

علی‌محمدی با اشاره به خسارت‌های وارد شده توسط دراویش به اموال عمومی و شخصی مردم گفت: زمانی که نیروهای انتظامی به سمت آن‌ها می‌رفتند از سمت دراویش سنگ و آجر به سمتشان پرتاب می‌شد و هنگام فرار نیز شیشه خودروهای مردم را می‌شکستند.

وی با بیان اینکه دراویش اغتشاشگر با شکستن درب یا از طریق ساختمان‌های نیمه‌کاره به منازل مردم وارد می‌شدند تصریح کرد: دراویش به هر نحوی بود وارد خانه‌های مردم می‌شدند.

این سرباز گیلانی یگان امداد تهران بزرگ با بیان اینکه اغتشاگران در کوچه‌ها پنهان شده و سپس به ماموران انتظامی حمله می‌کردند خاطرنشان کرد: این حملات سبب می‌شد تا ماموران انتظامی به صورت گروهی برای دستگیری آن‌ها اقدام کنند.

دراویش در روز دوشنبه گذشته با ایجاد اغتشاش در منطقه پاسداران تهران سبب شهادت چند تن از نیروهای انتظامی و بسیج، مجروح شدن عده‌ای دیگر و وارد شدن خسارت به اموال عمومی و شخصی مردم شدند.

منبع : تسنیم 

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها