رئیس جمهور وارد بندرعباس شد

رئیس جمهور وارد بندرعباس شد
چهارشنبه 9 اسفند 1396 - 09:53

رئیس جمهور و هیات همراه وارد فرودگاه بندرعباس شدند.

العالم- ایران/ سیاسی 

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی دقایقی پیش جهت حضور در جمع مردم بندرعباس، شرکت در نشست هم اندیشی منتخبان حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی هرمزگان و بازدید 30 پروژه بزرگ وارد فرودگاه بندرعباس شد.

در این سفر نمایندگان رییس جمهور برای بهره برداری از طرح‌های شهرستانی به مناطق مختلف استان سفر می‌کنند و به عنوان نمایندگان ویژه برای جمع آوری نیازها و راهکارها برای توسعه بیشتر هرمزگان به شهرستان‌های استان اعزام می شوند که پس از تدوین و دسته بندی نتایج بررسی آنان به اطلاع رییس جمهور می‌رسد.

قرار است سیدمحمد بطحایی، وزیر آموزش‌و پرورش به شهرستان پارسیان، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به شهرستان های بندر خمیر و بندرلنگه، سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان حاجی آباد، رضا اردکانیان، وزیر نیرو به شهرستان های رودان و میناب، مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان به شهرستان بستک، حسینعلی امیری، معاون امور مجلس رئیس جمهور به شهرستان بشاگرد، جمشید انصاری، معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور به شهرستان ابوموسی، مرتضی بانک، معاون رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی به شهرستان قشم، سید ابوالفضل رضوی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور به شهرستان جاسک و سیریک سفر کنند.

همچنین وزرای کشور، اطلاعات، اقتصاد، کشاورزی، راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت، نفت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور،  معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان، مشاور رییس جمهور و رییس مرکز بررسی‌های استراتژیک در این سفر حضور دارند.

حضور در شورای اداری هرمزگان، دیدار با خیران و نشست خبری نیز از برنامه‌های روز دوم رئیس جمهور در هرمزگان است.

هدف از سفر رئیس جمهور به هرمزگان دیدار عمومی، بررسی مصوبات سفر گذشته، و مشکلات توسعه استان و بازدید و بهره برداری از طرح‌های تولیدی اعلام شده است.

بهره برداری از فاز نخست کارخانه صبا فولاد بندرعباس و افزایش ظرفیت تولید بنزین در پالایشگاه نفت بندرعباس از مهم‌ترین طرح هایی است که توسط رئیس جمهور به بهره برداری می رسد که اعتبار این طرح‌ها که بصورت حضوری و از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری می‌رسد، بیش از چهار هزار میلیارد تومان است.

 رئیس جمهور ظهر پنجشنبه بندرعباس را به مقصد تهران ترک می‌کند.

کلید واژه ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها