هواپیماهای جنگی لیبی مواضع تروریست‌ها در رأس‌لانوف و سرت را بمباران کردند

هواپیماهای جنگی لیبی مواضع تروریست‌ها در رأس‌لانوف و سرت را بمباران کردند
يکشنبه 27 خرداد 1397 - 12:01

دفتر سخنگوی رسمی فرمانده کل ارتش لیبی اعلام کرد هواپیماهای جنگی این کشور مواضع تروریست‌ها در منطقه رأس لانوف و شهر سرت را بمباران کردند.

العالم - لیبی

دفتر سرتیپ «أحمد المسماری» سخنگوی رسمی فرمانده کل ارتش لیبی امروز یکشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که هواپیماهای جنگی لیبی چند پایگاه گروه‌های تروریستی در منطقه عملیات نظامی رأس‌لانوف تا حومه شهر سرت را بمباران کردند.

در این بیانیه آمده است که اتاق عملیات نیروی هوایی لیبی از تمامی شهروندان ساکن منطقه مذکور خواسته است از نزدیک شدن به پایگاه‌ها و مقرهای گروه‌های تروریستی و تجهیزات و خودروهای نظامی آنها خودداری کنند.

طبق گزارش شبکه روسیا‌الیوم، ژنرال «خلیفه حفتر» فرمانده کل نیروهای مسلح لیبی روز جمعه نیز با سرتیپ «أحمد سالم» فرمانده اتاق عملیات هلال نفتی برای بررسی آخرین تحولات منطقه هلال نفتی دیدار کرد.

فرماندهی کل ارتش لیبی پیش از این در بیانیه‌ای اعلام کرد که در این نشست آخرین تحولات مربوط به منطقه هلال نفتی و آمادگی برای نابودی گروه‌های تروریستی مورد بررسی قرار گرفت.

موسسه ملی نفت لیبی نیز از روز پنج‌شنبه گذشته به دنبال حمله گروه‌های تروریستی به دو بندر رأس‌لانوف و السدره، وضعیت اضطراری در این دو بندر اعلام و ارسال محموله‌های نفتی از این دو بندر را متوقف کرده است.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها