سردار تنگسیری: شرکت در انتخابات تجلیل از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است

سردار تنگسیری: شرکت در انتخابات تجلیل از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است
پنج‌شنبه 1 اسفند 1398 - 17:54

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: اگر می‌خواهیم از شهدا، خصوصاً سردار سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی تجلیل و تشکر کنیم، باید در انتخابات شرکت کنیم؛ چرا که استحکام و اقتدار کشور در انتخابات است.

العالم - ایران / سیاسی

سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در حاشیه مراسم گرامی‌داشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، شهدای مناطق عملیاتی نیروی زمینی سپاه و نخستین سالگرد شهدای حادثه انتحاری تروریستی جاده خاش زاهدان که در ستاد فرماندهی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران، با بیان این‌که انتخابات پایه و اساس جمهوریت و مردمی بودن نظام و کشوری است که نزدیک به 250 هزار شهید دارد، اظهار داشت: هرکسی که کشور خود، اسلام و نظام را دوست دارد، باید در انتخابات شرکت کند و قدر این آزادی را بداند.

تسنیم

وی افزود: اگر می‌خواهیم از شهدا، خصوصاً سردار سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی تجلیل و تشکر کنیم، باید در انتخابات شرکت کنیم؛ چرا که استحکام و اقتدار کشور در انتخابات است.

سردار تنگسیری بیان داشت: امروز افتخار می‌کنیم که کشور ما یکی از نادرترین کشورهایی است که در دنیا، این همه انتخابات در آن برگزار شده و می‌شود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، «امنیت» را یکی از مولفه‌های اقتدار کشور دانست و تصریح کرد: امروز اگر به‌راحتی در کشور زندگی می‌کنیم و فرزندان ما به مدرسه می‌روند، به‌خاطر این است که شهدا جان خود را فدا کرده و این امنیت را به ما هدیه دادند.

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها