جهاد اسلامی به رژیم صهیونیستی هشدار داد

جهاد اسلامی به رژیم صهیونیستی هشدار داد
پنج‌شنبه 25 فروردين 1401 - 17:06

جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه‌ای در واکنش به شهادت چند فلسطینی در کرانه باختری و قدس اشغالی، به رژیم صهیونیستی درباره ادامه تجاوزات هشدار داد.

العالم- فلسطین اشغالی

جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز پنج‌شنبه در بیانیه‌ای تأکید کرد که خون شهدا به منزله جرقه رویارویی فراگیر در راه آزادسازی سرزمین فلسطین است.

در این بیانیه آمده است که تداوم جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین در قدس و کرانه باختری، هرگز امنیت ادعایی رژیم صهیونیستی را برای این رژیم فراهم نخواهد کرد و هرگز این رژیم از انتقام‌گیری مبارزان آزاده، رهایی نخواهد یافت.

بنابر گزارش شبکه فلسطین الیوم، جهاد اسلامی همچنین با تأکید بر اینکه رژیم تروریست صهیونیستی با کشتار فلسطینیان در کرانه باختری، چهره قبیح و مقاصد پلید خود را آشکار کرد، افزود که تداوم جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در قدس و کرانه باختری، هرگز امنیت برای این رژیم به بار نخواهد آورد.

این جنبش به مبارزان فلسطینی که در برابر نیروهای اشغالگر صهیونیست ایستاده‌اند، درود فرستاد و تأکید کرد که هیچ گزینه‌ای برای مقابله با اشغالگران و جنایت‌های آن‌ها، جز با رویارویی فراگیر و تشدید مقاومت وجود ندارد.

در ادامه یورش‌های اخیر نظامیان صهیونیستی به جنین واقع در شمال کرانه باختری، صبح امروز نیز دو شهروند فلسطینی به ضرب گلوله صهیونیست‌ها به شهادت رسیدند و ۶ نفر دیگر مجروح شدند که حال یکی از آن‌ها وخیم گزارش شده است.

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها