مقاومت فلسطین: قواعد درگیری جدیدی را به رژیم اشغالگر تحمیل کردیم

مقاومت فلسطین: قواعد درگیری جدیدی را به رژیم اشغالگر تحمیل کردیم
پنج‌شنبه 1 ارديبهشت 1401 - 09:34

سخنگوی کمیته‌های مقاومت فلسطین گفت که مقاومت در غزه قواعد درگیری جدیدی را به رژیم اشغالگر تحمیل کرده است.

العالم ـ فلسطین اشغالی

ابو مجاهد سخنگوی کمیته‌های مقاومت فلسطین، چهارشنبه شب گفت: نیروی بازدارنده مقاومت ما در غزه و قیام مردم ما در قدس اشغالی قواعد درگیری جدیدی را به رژیم اشغالگر تحمیل می‌کند.

وی افزود: شکست راهپیمایی پرچم‌ رژیم صهیونیستی در رسیدن به باب‌العامود و بخش قدیمی قدس اشغالی، پیروزی مضاعفی در چارچوب نبرد مردم ما است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی پیش تر گزارش داده بودند که سران سیاسی و امنیتی این رژیم تصمیم گرفتند تا از ورود یهودیان از جمعه آینده تا پایان ماه رمضان به مسجد الاقصی ممانعت کنند.

بنا بر اعلام این رسانه‌ها، این تصمیم بعد از رایزنی «نفتالی بنت» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پی تشدید تنش‌ها در مسجد الاقصی و شهر اشغالی قدس و کرانه باختری رود اردن گرفته شد.

بر اساس این تصمیم، اجازه ورود یهودیان به مسجد الاقصی در طول روزهای هفته از یکشنبه تا پنجشنبه داده نخواهد شد و روزهای جمعه و شنبه نیز براساس اعتقادات آنها ورود به آن ممنوع است.

اوضاع امنیتی در سرزمین‌های اشغالی پس از آغاز ماه مبارک رمضان به شدت متشنج است.

در روزهای اخیر و در یورش نظامیان اشغالگران صهیونیست به فلسطینیان، بیش از ۱۶۰ نفر زخمی شده‌اند و در ۱۵ روز اخیر بیش از ۲۰ فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده‌اند.

پربیننده ترین خبرها