انفجار مهیب در یک کارخانه شکلات‌سازی آمریکا + ویدیو

انفجار مهیب در یک کارخانه شکلات‌سازی آمریکا + ویدیو
شنبه 5 فروردين 1402 - 11:09

انفجار مهیب در یک کارخانه شکلات‌سازی در ایالت پنسیلوانیا به کشته شدن دست‌کم دو آمریکایی منجر شد همچنین هشت نفر دیگر به بیمارستان منتقل شدند.

العالم ـ آمریکا

وقوع یک انفجار مهیب طی غروب جمعه به وقت محلی، در کارخانه شکلات‌سازی در منطقه «وست ردینگ» ایالت «پنسیلوانیا» آمریکا به کشته شدن دست‌کم دو نفر منجر شد و هشت نفر دیگر نیز در بیمارستان بستری شدند.

شبکه «ای بی سی» گزارش کرد، در حدود ساعت ۱۶:۵۷ بعدازظهر جمعه به وقت محلی، انفجار مهیبی در کارخانه «آر ام پالمر» وست ردینگ به وقوع پیوست و این انفجار به تخریب ساختمان شماره ۲ واقع در خیابان دوم ۵۵ اس و آسیب وارد آمدن به ساختمان مجاور پالمر در خیابان دوم ۷۷ اس منجر شد.

به گزارش فارس، خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش کرد که انفجار در یک کارخانه شکلات سازی در پنسیلوانیا دو کشته و ۹ مفقود بر جای گذاشت.

انفجار«سامانتا کاگ» شهردار وست ردینگ گفته است که ساختمانی که در آن انفجار رخ داده با خاک یکسان شده است و شدت انفجار به اندازه‌ای بوده است که ساختمان حدود چهار فوت به سمت جلو پرتاب شده است.

انفجاربر اساس این گزارش، علت این انفجار در دست بررسی است و مقام‌های محلی از ساکنان خواسته‌اند از نزدیک شدن به محل حادثه دوری کنند.

انفجار

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها