سخنگوی وزارت دفاع:

موشک‌های فتاح و خرمشهر ۴ بیانگر ظرفیت‌های مشترک سپاه و وزارت دفاع است

موشک‌های فتاح و خرمشهر ۴ بیانگر ظرفیت‌های مشترک سپاه و وزارت دفاع است
پنج‌شنبه 18 خرداد 1402 - 12:30

سخنگوی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: رونمایی از موشک‌های بالستیک فتاح و خرمشهر ۴ (خیبر) بیانگر ظرفیت‌های مکمل و مشترک سپاه و وزارت دفاع است و این موفقیت ها در پیشبرد توان صنعتی و عملیاتی ادامه خواهد داشت.

العالم - ایران

سردار سرتیپ پاسدار رضا طلایی نیک به مناسبت رونمایی موشک فتاح سپاه اظهار داشت: همکاری های نهادینه شده بین نیروهای مسلح و مشارکت نخبگان و دانشمندان ایران اسلامی به پشتوانه ای برای حفظ روند پیشرفت های بی وقفه در دستیابی به قله های فناوری و قدرت دفاعی در همه عرصه ها تبدیل شده است.

وی افزود: وزارت دفاع در راستای برنامه های راهبردی مبتنی بر تولید تسلیحات، تجهیزات و سامانه های دفاعی و ارتقای فناوری متناسب با برآورد تغییر تهدیدات و حفظ تراز قدرت بازدارندگی، همواره آمادگی خود را برای پشتیبانی از نیروهای مسلح و کمک به توان صنعتی کشور افزایش داده است.

سخنگوی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح یادآورشد: این وزارتخانه همچنین با اتخاذ رویکرد تعاملی، فعال و بهره گیری از حمایت های دولت خدمتگزار و مردم سلحشور ایران اسلامی در مسیر تحقق منویات مقام معظم فرماندهی کل قوا اقدامات لازم را به منصه ظهور می رساند.

پربیننده ترین خبرها