اطلاعیه شماره 16 ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره 16 ستاد انتخابات کشور
جمعه 29 ارديبهشت 1396 - 11:44

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 16 بر استفاده از فرد معتمد همراه برای نوشتن رای روشندلان، افراد بیسواد و ناتوان تاکید کرد.

العالم ـ ایران

ستاد انتخابات کشور روز جمعه در اطلاعیه شماره 16 اعلام کرد که افراد بیسواد، روشندلان و افرادی که قادر به نوشتن رای خود نیستند، از فرد مورد اعتماد برای نوشتن برگ رای استفاده کنند.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: اعضای محترم شعبه اخذ رای و نمایندگان فرماندار توجه کنند، افراد بیسواد، روشندلان، یا افرادی که به هر دلیل قادر به نوشتن رای خود نیستند می توانند از فرد مورد اعتماد همراه خود برای نوشتن برگ رای استفاده کنند.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح جمعه در 63 هزار و 500 شعبه اخذ رای در سراسر کشور آغاز شد.
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، درانتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی 56 میلیون و 410 هزارو 234 نفر واجد شرایط لازم رای دادن هستند که امروز با مراجعه به شعب اخذ رای در سراسر کشور آرای خود را به صندوق می اندازند.
در این دوره از انتخابات، یک میلیون و 350 هزار و 294 نفر برای نخستین بار می توانند در انتخابات شرکت می کنند. 

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها