استقبال متفاوت از ترامپ در آمریکا + تصاویر

استقبال متفاوت از ترامپ در آمریکا + تصاویر
سه شنبه 24 مرداد 1396 - 11:13

هزاران نفر از معترضان آمریکایی بامداد سه‌شنبه (امروز) با ورود رئیس‌ جمهوری کشورشان به نیویورک، با حرکت به سمت برج «دونالد ترامپ» علیه وی تظاهرات کردند.

کاروان موتوری ترامپ، مسیری را برای انتقال رئیس‌جمهور آمریکا به سمت برج وی انتخاب کرد تا از دیدرس اکثر معترضان خارج شود. معترضان آمریکایی مقابل برج ترامپ در خیابان پنجم شعارهایی علیه دونالد ترامپ چون «نیویورک از تو متنفر است» و «عشق، نه نفرت-این چیزی است که آمریکا را بزرگ می‌کند»، سرمی‌دادند.

تصاویر بیشتر

استقبال متفاوت از ترامپ در آمریکا + تصاویراستقبال متفاوت از ترامپ در آمریکا + تصاویراستقبال متفاوت از ترامپ در آمریکا + تصاویراستقبال متفاوت از ترامپ در آمریکا + تصاویراستقبال متفاوت از ترامپ در آمریکا + تصاویراستقبال متفاوت از ترامپ در آمریکا + تصاویراستقبال متفاوت از ترامپ در آمریکا + تصاویراستقبال متفاوت از ترامپ در آمریکا + تصاویراستقبال متفاوت از ترامپ در آمریکا + تصاویراستقبال متفاوت از ترامپ در آمریکا + تصاویراستقبال متفاوت از ترامپ در آمریکا + تصاویراستقبال متفاوت از ترامپ در آمریکا + تصاویراستقبال متفاوت از ترامپ در آمریکا + تصاویراستقبال متفاوت از ترامپ در آمریکا + تصاویراستقبال متفاوت از ترامپ در آمریکا + تصاویراستقبال متفاوت از ترامپ در آمریکا + تصاویراستقبال متفاوت از ترامپ در آمریکا + تصاویر
دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها