وزیر کشور بحرین دوباره ایران را متهم به حمایت از تروریسم کرد

وزیر کشور بحرین دوباره ایران را متهم به حمایت از تروریسم کرد
يکشنبه 1 بهمن 1396 - 12:17

وزیر کشور بحرین با تکرار اتهام‌زنی‌های سابق، مدعی شد طی یک ماه گذشته ۱۹ مورد عملیات تروریستی در بحرین خنثی‌ شده است که همه از جانب ایران مدیریت می‌شده است.

العالم - بحرین

«راشد بن عبدالله آل خلیفه» وزیر کشور بحرین صبح امروز یکشنبه در کنفرانسی خبری مدعی شد که تنها در یک ماه گذشته 19 مورد عملیات تروریستی در بحرین کشف و خنثی شده است.

راشد آل خلیفه با اشاره به جمع‌آوری اطلاعات از عناصر و گروه‌های فعال در زمینه امنیتی که با همکاری دستگاه امنیتی ملی و بقیه دستگاه‌های اطلاعاتی صورت گرفته است، گفت که این عملیات چند ماه به طول کشید و برخی عملیات‌های تروریستی نیز رخ داد که نمونه آن انفجار خط لوله نفت در نزدیکی روستای بوری در ماه نوامبر بود.

طبق گزارش وبگاه «مرآة البحرین»، وزیر کشور بحرین همچنین به مبلغ 50 دینار به عنوان پاداش و مزد تروریست‌ها برای اجرای عملیات‌های تروریستی و خرابکاری اشاره کرد و مدعی شد که «باندهای تروریستی از سوی عناصری در ایران و با هماهنگی سپاه، الحشد الشعبی در عراق و حزب‌الله در لبنان مدیریت می‌شدند و آموزش داده می‌شوند».

وی افزود که این عملیات‌ها ادامه داشت و برای ما ثابت شد که این افراد تنها در یک عملیات دست نداشته بلکه در عملیات‌های قبلی نیز دست داشته‌اند.

فارس

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها