علیرغم فشارها در زمینه فساد مالی؛

نتانیاهو: دلیلی برای برگزاری انتخابات زودهنگام وجود ندارد

نتانیاهو: دلیلی برای برگزاری انتخابات زودهنگام وجود ندارد
يکشنبه 13 اسفند 1396 - 13:17

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که به دلیل پرونده «فساد مالی» خود و خانواده‌اش به شدت تحت فشار قرار دارد، مخالفت خود را با برگزاری انتخابات پیش از موعد در سرزمین‌های اشغالی اعلام کرد.

العالم _ فلسطین اشغالی

 در حالی که در هفته‌های اخیر سرزمین‌های اشغالی شاهد تداوم روند بازجویی‌ها از بنیامین نتانیاهو و همسرش به اتهام فساد مالی از یک سو و برگزاری اعتراض‌ها به «فساد» نخست‌وزیر این رژیم و خانواده او از سوی دیگر بوده است، رئیس کابینه رژیم اشغالگر قدس مخالفتش با انتخابات پیش از موعد را رد کرد.

در حالی که خبرهای رسانه‌های رژیم صهیونیستی از تداوم اعتراضات به اتهام «فساد مالی» نخست‌وزیر این رژیم و خانواده او و تداوم روند رسیدگی به این اتهام‌ها حکایت دارد، بنیامین نتانیاهو با یک دستور کار شدیدا ضد ایرانی، اراضی اشغالی را به مقصد آمریکا ترک کرد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز شنبه در آستانه سفر به واشنگتن گفت با «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا درباره ایران گفت‌وگو می‌کند.

وی با بیان اینکه از ترامپ به دلیل به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل تشکر می‌کند، گفت: «من و رئیس‌جمهور، بیش و پیش از هرچیز درباره ایران گفت‌وگو می‌کنیم، به خصوص در آستانه موعد تصمیم‌گیری درباره برنامه هسته‌ای ایران».

به گزارش «شین‌هوا»، نتانیاهو در فرودگاه، درباره برخی گمانه‌زنی‌ها در خصوص برگزاری انتخابات زودرس و پیش از موعد در سرزمین‌های اشغالی اظهارنظر کرد.

او از سال 2009 با تشکیل کابینه‌های ائتلافی نخست‌وزیر است و آخرین بار در انتخابات سال 2015 توانست با پیروزی بر رقبا و ایجاد کابینه‌ای ائتلافی، بار دیگر برای 4 سال در سمت خود ابقا شود.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی حالا در رد انتخابات پیش از موعد پارلمانی در اراضی اشغالی  به خبرنگاران حاضر در فرودگاه تل‌آویو گفت: «دلیلی برای برگزاری انتخابات پیش از موعد برای ما وجود ندارد و با حسن نیت، چنین موضوعی اتفاق نخواهد افتاد».

وی  افزود: «من حسن نیت دارم و تنها می‌توانم امید داشته باشم که شرکای ما(در کابینه ائتلافی) هم حسن نیت داشته باشند».

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها