رئیس پیشین سیا: ترامپ در زباله‌دان تاریخ دفن خواهد شد

رئیس پیشین سیا: ترامپ در زباله‌دان تاریخ دفن خواهد شد
يکشنبه 27 اسفند 1396 - 00:32

رئیس پیشین سازمان جاسوسی آمریکا «سیا» در پیامی توئیتری نوشت: هنگامی که گستره‌ رشوه خواری، پستی و فرومایگی اخلاقی و فساد سیاسی دونالد ترامپ کامل آشکار شود، او همچون عوام فریبی رسوا شده، در زباله دان تاریخ دفن خواهد شد.

العالم-آمریکا

به گزارش سی ان ان، «جان برنان» رئیس پیشین سازمان سیا این پیام را پس از آن منتشر کرد که رئیس جمهور آمریکا، اندرو مک‌کیب، معاون اف بی آی، پلیس آمریکا را دو روز پیش از بازنشستگی اخراج کرد.

معاون پیشین اف بی آی گفت که اخراجش به عنوان بخشی از جنگ جاری بین دولت ترامپ و اف بی آی و بررسی از پرونده ی تبانی ترامپ با روسیه اتفاق افتاده است.

مک کیب روز جمعه تنها دو روز مانده به بازنشسته شدن از کار برکنار شد.

وزارت دادگستری اعلام کرده مک کیب درباره ی نقش خود در بررسی از ماجرای پیام های الکترونیکی هیلاری کلینتون، مقام های مسئول را گمراه کرده و اطلاعات به رسانه ها درز داده است.

ترامپ پس از برکناری مک کیب در پیامی توئیتری نوشت: اخراج اندرو مک کیب روز بزرگی برای زنان و مردان سخت کوش اف بی آی و روز بزرگی برای دموکراسی به شمار می آید. جیمز کومی مقدس نما رئیسش بود و مک کیب را همچون موم در دستان خود داشت. او همه چیز را درباره دروغ پردازی و فسادی که در رده های عالی اف بی آی در جریان است می دانست.

جان برنان، رئیس پیشین سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا سیا در پاسخ به اقدام ترامپ در پیامی توئیتری نوشت: هنگامی که گستره ی کامل رشوه خواری، پستی و فرومایگی اخلاقی، و فساد سیاسی تو آشکار شود، همچون عوام فریبی رسوا شده به همان جایی که حق توست یعنی زباله دان تاریخ خواهی پیوست. شاید اندی مک کیب را سپر بلا قرار داده باشی، اما نمی توانی آمریکا را نابود کنی ... آمریکا در برابر تو به پیروزی خواهد رسید.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها