تکمیلی/

تکذیب سو قصد به جان نماینده اصفهان

تکذیب سو قصد به جان نماینده اصفهان
دوشنبه 24 تير 1398 - 00:09

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، خبر سوء قصد به جان احمد سالک نماینده اصفهان را تکذیب و تصریح کرد: طی درگیری که در آن آقای سالک حضور نداشته است، راننده وی مجروح می‎شود.

العالم-ایران

نصرالله پژمانفر درباره حمله ساعاتی پیش چند موتور سوار به خودروی احمد سالک کاشانی نماینده مردم اصفهان در مجلس، گفت: ماجرا از این قرار است که آقای سالک برای حضور در برنامه‌ای تلویزیونی در شبکه افق عازم سازمان صدا و سیما می‌شود و پس از حضور در سازمان، وقتی راننده از محل مصاحبه دور می‌شود به دلایلی که هنوز روشن نیست با چند موتور سوار درگیر می‌شود و گلوله‌ای به پای راننده آقای سالک اصابت می‌کند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه در حین درگیری آقای سالک در شبکه افق حضور مشغول مصاحبه بوده است، اظهار کرد: هیچ اتفاقی برای نماینده اصفهان رخ نداده و وی در سلامت کامل به سر می‌برد.

وی تصریح کرد: اما راننده آقای سالک که معروف به "آقا رضا" است و بیش از 20 سال در جوار ایشان است در حال حاضر در بیمارستان امام خمینی(ره) بستری است تا کار مداوای او صورت گیرد.

پژمانفر تصریح کرد: مسئله‌ای که اهمیت دارد این است که باید علت این درگیری روشن شود اما آنچه مسلم است این است که درگیری به هیچ عنوان اقدام خرابکارانه یا اقدام تروریستی نبوده است.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها