حقیقت ماجرای «شروین حاجی‌پور»

يکشنبه 10 مهر 1401 - 13:06

شروین حاجی‌پور برخلاف ادعاهای مطرح‌شده توسط رسانه‌های مخالف، عصر پنجشنبه هفتم مهرماه توسط پلیس فتا با او تماس می‌گیرند و از او می‌خواهند تا برای توضیحاتی خود را معرفی کند.

العالم - ایران

شروین‌حاجی‌پور طی روزهای اخیر به کلمه رمزی برای رسانه‌های معاند و جریان برانداز تبدیل شده است. خواننده جوانی که با حضور در برنامه استعدادیابی عصر جدید، به شهرت زیادی رسید و حالا واکنش او به اعتراضات اخیر، به اهرمی در جهت بهره‌برداری‌های غیراخلاقی رسانه‌های معاند و برانداز تبدیل شده است.

طبق اطلاعاتی که این رسانه‌های خارج‌نشین راجع حاجی‌پور به مردم داده‌اند، نیروهای امنیتی، با یورش به خانه این هنرمند شمالی، او را بازداشت کرده و بدون ارائه هیچ توضیحی، وی را به تهران و زندان اوین منتقل کرده‌اند.

اما حالا با روشن شدن ابعاد این اتفاق و طبق تائید خانواده حاجی‌پور، پلیس فتا به‌واسطه انتشار قطعه‌ای از این خواننده در فضای مجازی، عصر پنجشنبه هفتم مهرماه با او تماس می‌گیرند و از او می‌خواهند تا خود را به پلیس فتای ساری معرفی کند. شروین با پای خود به پلیس فتای سازی رفته و در آنجا توضیحاتی راجع آخرین کار خود یعنی قطعه برای می‌دهد.

این خواننده جوان، ساعاتی قبل با مادر خود تماس گرفته و اعلام می‌کند که در ساری است و نگران او نباشند.

خانواده این جوان از مردم خواسته‌اند تا بی‌توجه به بازی رسانه‌های معاند، آخرین اخبار را از خود آنها جویا شوند و با پیگیری اخبار دروغ، به حواشی این موضوع دامن نزنند.


شروین حاجی‌پور؛ از شایعه تا واقعیت

ایرنا

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها