سخنگوی قسام: انهدام ۶۰ خودروی نظامی اسرائیل در ۷۲ ساعت گذشته

سخنگوی قسام: انهدام ۶۰ خودروی نظامی اسرائیل در ۷۲ ساعت گذشته
دوشنبه 29 آبان 1402 - 21:53

سخنگوی گردان‌های قسام تاکید کرد: در 72 ساعت گذشته 60 خودروی نظامی رژیم صهیونیستی از جمله 10 نفربر را منهدم کردیم.

العالم - فلسطین اشغالی

ابوعبیده سخنگوی گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس اعلام کرد که درگیری‌ها با دشمن در چندین منطقه در نوار غزه همچنان با شدت خود ادامه دارد. مبارزان ما چند عملیات ویژه بر ضد دشمن انجام دادند و تعدادی از نظامیان را زخمی کردند و شماری دیگر را به هلاکت رساندند.

وی افزود: شنبه گذشته نیروهای پیاده نظام اسرائیلی را در کمینی در جنوب غرب غزه گرفتار کردیم . مبارزان ما صدای فریادها و درخواست های نظامیان صهیونیست برای کمک را شنیدند.

ابوعبیده تاکید کرد: مبارزان ما در منطقه التوام در شمال غزه یک نفربر اسرائیلی را هدف قرار دادند و با نظامیان صهیونیست درگیر شدند و دستکم 7 تن از آنها را به هلاکت رساندند.

وی خاطرنشان کرد: 25 نفر از نیروهای ویژه ما ظهر روز یکشنبه در عملیاتی نظامیان دشمن را در بیمارستان الرنتیسی هدف قرار دادند.یکی از مبارزان ما در این عملیات به شهادت رسید.

سخنگوی قسام گفت: مبارزان ما از فاصله صفر ، 4 نیروی پیاده نظام اسرائیل که از یک نفربر نزدیک بیمارستان الرنتیسی پیاده شدند، به هلاکت رساندند.

ابوعبیده افزود: هدف اشغالگران در این جنگ، نابودی و کشتن غیرنظامیان است. دشمن درهم شکسته خواهد شد اما اراده ما هرگز شکسته نخواهد شد.

کلید واژه ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها