مقررات نامتعارف داعش برای مردان و زنان عراقی

مقررات نامتعارف داعش برای مردان و زنان عراقی
چهارشنبه 2 بهمن 1392 - 14:30

گروه تروریستی داعش، با تحمیل مقرراتی سختگيرانه در شهر فلوجه در عراق، تراشیدن ریش و آرايش مو به شيوه غربی را برای مردان و خروج زنان بدون مَحرم را ممنوع كرد.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری شبکه العالم، گروه تروریستی داعش برای اجرایی کردن این مقررات تحمیلی، آرایشگاه ها و سالن هایی زیبایی در شهر فلوجه در استان الانبار را تعطیل، و تردد زنان بدون نقاب را ممنوع کرد.
سایت خبری "عراق القانون" تأکید کرد، تحمیل این مقررات سخت گیرانه و عجیب به زنان و مردان فلوجه درحالی است که نیروهای عراقی به عملیات گسترده خود در استان الانبار ادامه دارد و پس از پاکسازی شهر "رمادی" این عملیات به همه شهرهای استان الانبار تسری پیدا کند.
ارتش عراق با همکاری نیروهای عشایر و پلیس محلی روز گذشته 60 تن از عناصر داعش را محاصره کردند و تعدادی از آن ها را به هلاکت رسانده، بقیه را دستگیر کردند. در این عملیات، "عدنان السویداوی" از مسئولان ارشد سربازگیری برای داعش که از در زمان رژیم صدام معدوم سرهنگ ارتش بود، به هلاکت رسید. وی از سوی القاعده به عنوان "والی" الرمادی منصوب شده بود، که در درگیری روز گذشته به همراه چهار تن از همراهانش از پای در آمد.
ارتش عراق علاوه بر عملیات نظامی در شهر الرمادی، حملات زمینی و هوایی به پناهگاه های داعش در همه ورودی های فلوجه را نیز در دستور کار قرار داد تا از فرار تروریست ها به دیگر شهرهای استان جلوگیری کند.
در این میان، خبرهایی از ورود ارتش عراق به شهر فلوجه و نجات مردم این شهر از تروریست های داعش منتشر است. همچنین پیکر چهار سرباز عراقی که عناصر داعش آن ها را کشته بودند، پیدا شده و به خانواده هایشان تحویل داده شد. سرلشکر "فاضل جمیل البرواری" تاکید کرد که به زودی انتقام این چهار سرباز عراقی را خواهد گرفت.

26

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها