سلفی گرفتن زن جوان، 200 هزار دلار خسارت به بار آورد + ویدئو + تصاویر

يکشنبه 25 تير 1396 - 21:22

زن جوان با تکیه بر آثار هنری برای گرفتن سلفی، خسارت سنگینی به آنها وارد کرد. خالق این آثار برای خلق آنها، حدود 6 سال وقت صرف کرده بود.

به گزارش پایگاه  خبری شبکه العالم فاجعه برای برپاکنندگان نمایشگاه زمانی روی داد که یک زن جوان حین بازدید از نمایشگاه 14th factory در لس آنجلس، قصد داشت با آثار هنری سلفی بگیرد  و بی احتیاطی او خسارت 200 هزار دلاری به نمایشگاه وارد کرد.

ویدئوی دوربین مدار بسته لحظه ای را نشان می دهد که  زن جوان قصد داشت در کنار یکی از میزهایی که اثر هنری روی آن قرارداشت عکس یادگاری بگیرد اما تعادل خود را از دست داد و موجب سقوط میز شد. میزها که در کنار هم به صورت ردیف قرارداشتند، به صورت دومینویی یکی پس از دیگری سقوط کرده و اثار هنری روی آن اسیب دید.

بدلیل اینکه آثار هنری این نمایشگاه به شکل دومینو چیده شده بودند بعد از سقوط نخستین شی، سایر اشیا نیز فرو ریختند و موجب این خسارت سنگین شدند.

خالق آثار هنری این سالن از این نمایشگاه که موسوم به " Hypercaine" است هنرمندی با نام " سیمون بریچ " است. این سالن تنها یکی از 14 سالنی است که آثار هنری متعلق به سایر هنرمندان در آنها به نمایش گذاشته شده است.

یک کاربر یوتیوب که خود را دوست " بریچ " معرفی کرد با آپلود این ویدئو در یوتیوب نوشت: " این اتفاق در یکی از سالن های نمایشگاه 14th factory در لس آنجلس که آثار هنری دوستم سیمون بریچ در آن به نمایش گذاشته شده رخ داد. یک زن جوان با تکیه بر یکی از آثار هنری قصد داشت تا سلفی بگیرد که موجب خسارتی در حدود 200 هزار دلار شد."

بر اساس گزارش Design Milk، در خلق این آثار هنری تخریب شده، 16 هنرمند از کشورهای چین، هنگ کنگ، آمریکا، انگلیس و کانادا به همراه بریچ مشارکت داشتند. بر اساس همین گزارش، برای خلق این آثار حدود 6 سال وقت صرف شده بود. قرار بود در ابتدا این آثار هنری در هنگ کنگ به نمایش گذاشته شود، که شهر لس آنجلس جایگزین آن شد.

تصاویر بیشتر

سلفی گرفتن زن جوان، 200 هزار دلار خسارت به بار آورد + ویدئو + تصاویرسلفی گرفتن زن جوان، 200 هزار دلار خسارت به بار آورد + ویدئو + تصاویر

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها